Tematicky obrazek
»
»
»
Studentský život
Studentský život

Studenti VŠCHT Praha mají možnost zapojit se mnoha aktivit, které nabízejí studentské či jiné organizace.

Studentské organizace

StudPointlogo_or.gif web s tím, co studenti opravdu chtějí vědět >>>

Kachekran
KACHEKRAN neboli Karneval chemiků končící k ránu je významnou společenskou a kulturní událostí, na jejíž organizaci se již od roku 1959 let podílejí studenti a zaměstnanci školy. V roce 1999 byla tradice Kachekranů na celé desetiletí přerušena. Až v roce 2010 se pod taktovkou znovuobnovené Stavovské unie studentů VŠCHT Praha povedlo přivést největší pražský karneval opět k životu.
www.kachekran.cz

Majáles
Majálesový program se dělí na 2 základní části - širší program oslav, který sdružuje několik studentských akcí a je zaměřen především na nemainstremové a umělecké studentské aktivity a hlavní den oslav, což je vyvrcholení akce v podobě majálesovýho průvodu a velkého open-air festivalu.
VŠCHT Praha se připojila aktivně k Majálesu v roce 2012. Králem za VŠCHT Praha byl zvolen RUMarkus VI a Miss VŠCHT Praha byla zvolena Eva Panková.
V roce 2013 byl králem VŠCHT Praha zvolen Karlos DrinkWater I a Miss Nikola Bartošová, která svým šarmen okouzlila čtenáře iDnes natolik, že byla zvolena Miss pražského majálesu. Souhrn všech Majálesových aktivit v roce 2013
www.majales.cz


Informace ze stáží

S úsměvem jde všechno líp - Istanbul Challenge 2009

Sdílej tyto stránky na

VŠCHT Praha na sociálních sítích