Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
iduzel: 44910
idvazba: 49560
šablona: api_html
čas: 23.10.2019 23:59:59
verze: 4618
uzivatel:
remoteAPIs: https://cis-web.vscht.cz/programy/
branch: trunk
Obnovit | RAW
Biochemie a buněčná biologie

Biochemie a buněčná biologie

Navazující magisterský program, Fakulta potravinářské a biochemické technologie

Připravíme vás na další doktorské studium doma i v zahraničí. Užijete si spoustu experimentální laboratorní práce. Skvěle se uplatníte také ve zdravotnictví, farmaceutických firmách či forenzních laboratořích. Program je bez dalších specializací.

Studium programu vám poskytne co nejvíce ucelený přehled biochemie a molekulární biologie. Jeho součástí jsou předměty lékařské biochemie, biochemie mikroorganismů a rostlin, biofyzikální chemie, enzymologie, molekulární a strukturní biologie a genového inženýrství. Studijní plány jsou navrženy tak, aby poskytovaly možnost přizpůsobit studium svým vědeckým zájmům prostřednictvím výběru z volitelných předmětů. Významný podíl na výuce tvoří experimentální práce v laboratoři při řešení ročníkové a diplomové práce. Cílem programu je připravit odborníky se širokým přehledem biochemie pro následné doktorské studium a praxi.

Uplatnění

Kromě doktorského studia v tuzemských i zahraničních laboratořích najdete uplatnění v biochemickém a molekulárně-biologickém výzkumu ve zdravotnictví, farmaceutickém průmyslu, klinických a forenzních laboratořích a institucích zapojených do klinických zkoušek léčebných přípravků. Úspěšná kariéra vás čeká také v biotechnologických firmách zaměřených na přípravu bioléčiv a ochranu životního prostředí.

Detaily programu

Jazyk výuky Český
Doba studia 2 roky
Forma studia Prezenční
Místo studia Praha
Kapacita 20 studentů
Kód programu N301
Studijní plán
Přihláška bude otevřena dne 1. března 2020

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi