Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Spolupráce → Spolupráce se ZŠ a SŠ → Pro studenty ZŠ a SŠ → Letní tábory Fénix VŠCHT Praha 2021 → Světem Zaklínače s Fénixem na srdci
iduzel: 58106
idvazba: 68254
šablona: stranka
čas: 30.11.2021 13:00:11
verze: 5002
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Světem Zaklínače s Fénixem na srdci

Vědecký tábor VŠCHT Praha pro žáky základních škol

Slyšte, slyšte! Na vědomost se dává, že království Rivijské o pomoc žádá!

Krajem se šíří neznámé zlo, které pustoší naši zem a ohrožuje naše obyvatelstvo. Mnoho rytířů se vydalo bojovat s mocí touto, ale nikdo už je nikdy neviděl. Hledáme proto udatné hrdiny a hrdinky ze všech ras i koutů světa. Ať už umíte bojovat, čarovat, nebo se věnujete alchymii, hledáme kohokoliv, kdo nám bude schopen pomoci!!! Odměnou, nechť je řád sv. Fénixe a věčná sláva v našem království.

Myslíš, že jsi ta pravá/ten pravý? Dokaž svoji udatnost a pošli nám, s jakou nejhrozivější příšerou jsi kdy bojoval/a (úkol pro děti - kresba se velmi cení), a jakými prostředky jsi ji nakonec porazil/a. Zároveň zodpověz pár královských otázek (dotazník) pro posouzení tvých schopností.

Vybraní jedinci, nechť se hlásí ve vstupní síni hradu Volha 8.8. léta páně 2021.

Termín konání tábora:      8. – 13. 8. 2021
Věková kategorie:               10 - 15 let 
Kapacita:                                24 mladých chemiků
Cena:                                        2800 Kč

Pokud se tábor bude moct uskutečnit, tak nástup na něj bude v neděli 8. 8. 2021 od 17:00 do 18:00, na koleji Volha, K Verneráku 950/45, 14800 Praha-Kunratice.

V současné situaci čekáme na vyjádření Vlády České republiky, jestli budou letní dětské tábory povoleny. Zatím se na tábor pečlivě připravujeme, ale bez oficiálního stanoviska úřadů nemůžeme s jistotou slíbit, zda se náš tradiční tábor uskuteční. Nicméně přihlašování na oba tábory otevřeme v březnu 2021.

Pokud budou tábory probíhat, tak s dodržováním opatření vyhlášeném vládou ČR.

Děkujeme za pochopení!

Pravidla pro přihlašování

  1. Své dítě přihlašte v termínu od 5. 3. 2021 do 15. 4. 2021 přes přihlašovadlo. Uveďte základní údaje ke kontaktní osobě i přihlašovanému dítěti (dětem), s jakou nejhrozivější příšerou kdy bojovalo/y (úkol pro děti - kresba se velmi cení), a vyplněný dotazník. Poté vyčkejte na informaci o přijetí (pokud budeme moct tábor uskutečnit). Vybráno bude 24 zájemců a 5 náhradníků. Rozhodovat bude zejména úkol pro děti - s jakou nejhrozivější příšerou kdy bojovalo/y, a odpovědi v dotazníku.

  2. V případě, že tábor bude moct uskutečnit a Vám se dostane kladné odpovědi, vyplňte přihlášku (4 strany!) s čestným prohlášením o pravdivosti údajů. Oba dokumenty zašlete poštou na adresu Letní tábor SŠ, Oddělení komunikace VŠCHT Praha, Technická 5, Praha 6, 166 28 do 31. 5. 2021. Přihláška, která přijde po stanoveném termínu, nebude přijata. V tomto okamžiku nastupují náhradníci. 

  3. Nezapomeňte, že součástí přihlášky je i potvrzení od lékaře, které je nutno mít vyplněné a lékařem potvrzené - Lékařský posudek o zdravotní způsobilosti dítěte. Bez potvrzení lékaře nemůže dítě na tábor nastoupit.

  4.  Cena za dítě je 2800 Kč. Platba proběhne na základě vystavené faktury, která Vám přijde e-mailem, nebo poštou. Platbu prosím proveďte do 30. 6. 2021.

  5.  Ostatní dokumenty (Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte, Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu/zdravotníkovi akce (2 strany!), kopie kartičky zdravotní pojišťovny a Plnou moc - aby mohlo být dítě ošetřeno u lékaře bez přítomnosti rodiče, případně při předání dítěte na tábor nebo vyzvednutí dítěte z tábora jinou osobou, než zákonným zástupcem) předá účastník podepsané v den nástupu na Letní vědecký tábor.


Nejpozději v den nástupu na tábor musí dítě dovršit 10 let. V den nástupu na tábor nesmí být dítěti více než 15 let. 

Pozn.: Upozorňujeme na důležitost včasného dodání dokumentů a včasné platby účastnického poplatku (2 800 Kč/dítě). Při nesplnění podmínek nastupují náhradníci.

Dokumenty ke stažení

Přihláška - Přihlašovadlo
Dotazník
Přihláška - pro přijaté uchazeče
Čestné prohlášení o pravdivosti údajů
Prohlášení o bezinfekčnosti dítěte
Souhlas rodičů s poskytováním informací o zdravotním stavu dítěte vedoucímu/zdravotníkovi akce
Plná moc
Seznam poviného a doporučeného

 

Aktualizováno: 7.4.2021 17:06, Autor: Dana Kardová

Kontakt:
Ing. Dana Bílková
E-mail: Dana.Bilkova@vscht.cz
Telefon: 220 444 443

PŘIHLAŠOVADLO

×


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi