Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Studium → Studium v zahraničí → Zahraniční oddělení - Kontakty
iduzel: 8753
idvazba: 10061
šablona: stranka_ikona
čas: 10.4.2021 16:35:03
verze: 4827
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kontakty

Zahraniční oddělení

Zahraniční oddělení zajišťuje a realizuje záměr VŠCHT Praha v oblasti mezinárodní spolupráce. Koordinuje a řídí spolupráci se zahraničními univerzitami a institucemi, podílí se na organizování a zajišťování pobytů zahraničních hostů, studentských výměnných pobytů a zahraničních výjezdů pracovníků školy.

budova B, místnost 119

Úřední hodiny:

Po: 13:30 - 15:30

Út: 13:30 - 15:30

St: zavřeno

Čt: 9:30 - 11:30

Pá: 9:30 - 11:30

 

Prorektor pro vnější vztahy a komunikaci

prof. Ing. Pavel Kotrba, Ph.D.
originál

 

b Pavel.Kotrba@vscht.cz
e 220 444 446

Vedoucí zahraničního oddělení

Bc. Filip Faltejsek

pověřen vedením oddělení v době nepřítomnosti Mgr. Žilíkové

Erasmus+ Institucionální kooridnátor

b Filip.Faltejsek@vscht.cz
e 220 444 456

Specialisté a referenti Zahraničního oddělení

Šárka Zavadilovávýška 215px

zahraniční cesty zaměstnanců (zálohy), konferenční poplatky
zahraniční cesty zaměstnanců včetně vyúčtování v rámci ERASMUS +
hospodář

b Sarka.Zavadilova@vscht.cz
e 220 443 897

Ing. Anna Eiflerová1802 (originál)

přijíždějící zahraniční studenti ERASMUS+, CEEPUS, AKTION, freemover; Erasmus KA107 - mezinárodní kreditová mobilita

b Anna.Eiflerova@vscht.cz
e 220 443 159

 

Mgr. Soňa Jančurová

výjezdy studentů VŠCHT Praha v rámci programu ERASMUS+ , MOBI, ATHENS, CEEPUS, AKTION, 

b Sona.Jancurova@vscht.cz
e 220 444 309


Mgr. Martina Foucart 

zahraniční studenti - samoplátci, ERASMUS MUNDUS, freemover

b international@vscht.cz
+420 220 443 158

Mgr. Irena Moudrá

zahraniční pracovníci a hosté, MobIS

Irena.Moudra@vscht.cz

+420 220 444 345

 

Ing. Anna Mittnerová

 

referentka pro zahraniční pracovníky; projekt Chemjets, PRADIP

Místnost: (B)S09

b Anna.Mittnerova@vscht.cz

+420 220 443 675

Bc. Anna Kernová, DiS.

zahraniční hosté a pracovníci, Erasmus+ zaměstnanci

b Anna.Kernova@vscht.cz

+420 220 443 896

 

Mateřská / Rodičovská dovolená, příp. jiné dlouhodobé nepřítomnosti

Mgr. Iva Žilíkovávýška 215px

Vedoucí Zahraničního oddělení

Aktualizováno: 18.12.2020 14:14, Autor: Soňa Jančurová

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi