Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Zahraniční oddělení - Kontakty
iduzel: 8753
idvazba: 10061
šablona: stranka_ikona
čas: 6.10.2022 15:39:29
verze: 5162
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
iduzel: 8753
idvazba: 10061
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'www.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/studium/studium-v-zahranici/kontakty'
iduzel: 8753
path: 1/4111/942/994/1012/1438/8753
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kontakty

Zahraniční oddělení

Zahraniční oddělení zajišťuje a realizuje záměr VŠCHT Praha v oblasti mezinárodní spolupráce. Koordinuje a řídí spolupráci se zahraničními univerzitami a institucemi, podílí se na organizování a zajišťování pobytů zahraničních hostů, studentských výměnných pobytů a zahraničních výjezdů pracovníků školy.

budova B - nové prostory Zikova, kanceláře B2309-B2312.

Úřední hodiny:

Po: 13:30 - 15:30

Út: 13:30 - 15:30

St: zavřeno

Čt: 9:30 - 11:30

Pá: 9:30 - 11:30

 

Prorektorka pro vnější vztahy a komunikaci

prof. Dr. Ing. Michaela Rumlová
Michaela Rumlová

 

b Michaela.Rumlova@vscht.cz
e 220 444 177

Vedoucí zahraničního oddělení

Bc. Filip Faltejsek

pověřen vedením oddělení v době nepřítomnosti Mgr. Žilíkové

Erasmus+ Institucionální koordinátor

b Filip.Faltejsek@vscht.cz
e 220 444 456

Specialisté a referenti Zahraničního oddělení

Šárka Zavadilovávýška 215px

zahraniční cesty zaměstnanců (zálohy), konferenční poplatky
zahraniční cesty zaměstnanců včetně vyúčtování v rámci ERASMUS +
hospodář

b Sarka.Zavadilova@vscht.cz
e 220 443 897

Mgr. Adéla Habartová

přijíždějící zahraniční studenti ERASMUS+, CEEPUS, AKTION, freemover; Erasmus KA107 - mezinárodní kreditová mobilita

b Adela.Habartova@vscht.cz
e 220 443 159

 

Bc. Lenka Polanská

výjezdy studentů VŠCHT Praha v rámci programu ERASMUS+ , MOBI, ATHENS, CEEPUS, AKTION 

b  Lenka.Polanska@vscht.cz
e  220 444 309


Ing. Lenka Balíková

zahraniční studenti – samoplátci, ERASMUS MUNDUS

b Lenka.Balikova@vscht.cz

b admissions@vscht.cz

+420 220 443 158

 

 ◳ jitka-tomanova (jpg) → (výška 215px)Ing. Jitka Tomanová

 

Welcome Centre - Přijíždějící zahraniční hosté a zaměstnanci

 

Místnost  (B)S10

 

b Jitka.Tomanova@vscht.cz

+420 220 443 896

 

Ing. Anna Mittnerová

 

referentka pro zahraniční pracovníky; projekt Chemjets, PRADIP

Místnost: (B)S09

b Anna.Mittnerova@vscht.cz

+420 220 443 675

 

Mateřská / Rodičovská dovolená, příp. jiné dlouhodobé nepřítomnosti

Mgr. Iva Žilíkovávýška 215px

Vedoucí Zahraničního oddělení

Mgr. Anna Kernová, DiS.

zahraniční hosté a pracovníci, Erasmus+ zaměstnanci

 

Aktualizováno: 1.9.2022 15:21, Autor: Filip Faltejsek

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČ: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi