Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Studium → Studium v zahraničí → Zahraniční oddělení - Kontakty
iduzel: 8753
idvazba: 10061
šablona: stranka_ikona
čas: 2.12.2021 01:35:43
verze: 5002
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kontakty

Zahraniční oddělení

Zahraniční oddělení zajišťuje a realizuje záměr VŠCHT Praha v oblasti mezinárodní spolupráce. Koordinuje a řídí spolupráci se zahraničními univerzitami a institucemi, podílí se na organizování a zajišťování pobytů zahraničních hostů, studentských výměnných pobytů a zahraničních výjezdů pracovníků školy.

budova B, místnost 119

Úřední hodiny:

Po: 13:30 - 15:30

Út: 13:30 - 15:30

St: zavřeno

Čt: 9:30 - 11:30

Pá: 9:30 - 11:30

 

Prorektorka pro vnější vztahy a komunikaci

doc. Dr. Ing. Michaela Rumlová
Michaela Rumlová

 

b Michaela.Rumlova@vscht.cz
e 220 444 177

Vedoucí zahraničního oddělení

Bc. Filip Faltejsek

pověřen vedením oddělení v době nepřítomnosti Mgr. Žilíkové

Erasmus+ Institucionální koordinátor

b Filip.Faltejsek@vscht.cz
e 220 444 456

Specialisté a referenti Zahraničního oddělení

Šárka Zavadilovávýška 215px

zahraniční cesty zaměstnanců (zálohy), konferenční poplatky
zahraniční cesty zaměstnanců včetně vyúčtování v rámci ERASMUS +
hospodář

b Sarka.Zavadilova@vscht.cz
e 220 443 897

Mgr. Adéla Habartová

přijíždějící zahraniční studenti ERASMUS+, CEEPUS, AKTION, freemover; Erasmus KA107 - mezinárodní kreditová mobilita

b Adela.Habartova@vscht.cz
e 220 443 159

 

Mgr. Radka Pavlíčková

výjezdy studentů VŠCHT Praha v rámci programu ERASMUS+ , MOBI, ATHENS, CEEPUS, AKTION 

b  Radka.Pavlickova@vscht.cz
e  220 444 309


Ing. Martin Kraus 

zahraniční studenti - samoplátci, ERASMUS MUNDUS

b Martin1.Kraus@vscht.cz

b admissions@vscht.cz

+420 220 443 158

Mgr. Irena Mináriková

zahraniční pracovníci a hosté, MobIS

b Irena.Minarikova@vscht.cz

+420 220 444 345

 

Ing. Anna Mittnerová

 

referentka pro zahraniční pracovníky; projekt Chemjets, PRADIP

Místnost: (B)S09

b Anna.Mittnerova@vscht.cz

+420 220 443 675

Mgr. Anna Kernová, DiS.

zahraniční hosté a pracovníci, Erasmus+ zaměstnanci

b Anna.Kernova@vscht.cz

+420 220 443 896

 

Mateřská / Rodičovská dovolená, příp. jiné dlouhodobé nepřítomnosti

Mgr. Iva Žilíkovávýška 215px

Vedoucí Zahraničního oddělení

Aktualizováno: 26.10.2021 14:41, Autor: Radka Pavlíčková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi