Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Věda a výzkum → Projektové centrum → Zahraniční podpora VaVaI → KOMPAS → Kontakty
iduzel: 62059
idvazba: 73762
šablona: stranka_submenu
čas: 5.7.2022 20:45:00
verze: 5054
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kontakty

KONTAKT

VŠCHT Praha, Rektorát, Projektové centrum
Technická 3, Budova B, přízemí B09, 166 28 Praha 6, CZ 

Ing. Karolína Friessová, Ph.D.

b Karolina.Friessova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 210 

Ing. Hana Štěpánková

b Hana.Stepankova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 210

Ing. Anna Konecká

b  Anna.Konecka@vscht.cz
 (+420) 220 444 403

Miroslava Grünwaldt, M.A.

b  Miroslava.Grunwaldt@vscht.cz
(+420) 736 193 926

Ing. Monika Tomaniová, Ph.D.

FPBT

b  Monika.Tomaniova@vscht.cz
(+420) 731 625 010

Ing. Bc. Edita Ryšlavá, Ph.D.

FPBT

b  Edita.Ryslava@vscht.cz

Asociovaní partneři

šířka 215px

ČVUT v Praze - Rektorát

Odbor pro vědeckou a výzkumnou činnost
Ing. Pavel Koudelák, PhD
e-mail: pavel.koudelak@cvut.cz

šířka 215px

ČZU v Praze

Ing. Josef Beránek
b e-mail: beranek@rektorat.czu.cz

šířka 215px

Univerzita Pardubice

Oddělení pro rozvoj a mezinárodní vztahy

Ing. Monika Vejchodová

b e-mail: monika.vejchodova@upce.cz

 ◳ mendelu (png) → (originál)

Mendelova univerzita v Brně

Ing. Pavlína Pancová Šimková, Ph.D.

b e-mail: pavlina.simkova@mendelu.cz

 ◳ FZU-C-RGB (jpg) → (originál)

Fyzikální ústav AV ČR, v.v.i.

Mgr. Ilona Sordis Gottwaldová, BPhil Isl

b e-mail: ilona.gottwaldova@fzu.cz

Aktualizováno: 3.12.2021 13:58, Autor: Anna Keprtová

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi