Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Věda a výzkum → Studentská vědecká konference → SVK → SVK 2018 → Výsledky
iduzel: 45349
idvazba: 50271
šablona: stranka
čas: 19.9.2019 17:21:53
verze: 4603
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Výsledky SVK 2018

Sekce Analytická chemie I

DSC_0416 (šířka 215px)

1.místo

Bc. Oleksandr Volochanskyi

2.místo

Bc. Petr Šálek

3.místo

Bc. et Bc. Lukáš Tomaník

Sekce Analytická chemie II

DSC_0423 (šířka 215px)

1.místo

Bc. Tereza Navrátilová

2.místo

Bc. Ivana Gallová

3.místo

Bc. Barbora Mužíková

Sekce Analytická chemie III

DSC_0431 (šířka 215px)

1.místo

Bc. Lenka Vatrsková

2.místo

Nina Habanová

3.místo

Bc. Denisa Macková

Sekce Fyzikální chemie I

DSC_0436 (šířka 215px)

1.místo

Petr Touš

2.místo

Dominik Bubák

3.místo

Eliška Lieberzeitová

Sekce Fyzikální chemie II

DSC_0443 (šířka 215px)

1.místo

Bc. David Palounek

2.místo

Bc. Tereza Bautkinová

3.místo

Bc. Ondřej Kolín

Sekce Fyzikální chemie III

DSC_0449 (šířka 215px)

1.místo

Jiří Janoš

2.místo

Bc. Michal Belina

3.místo

Bc. Stanislav Chvíla

Sekce Fyzikální chemie IV

DSC_0452 (šířka 215px)

1.místo

Alexandr Zaykov

2.místo

Bc. Kryštof Březina

3.místo

Bc. et Bc. Jiří Janek

Sekce Chemical Engineering I

DSC_0460 (šířka 215px)

1.místo

Bc. Martin Šourek

2.místo

BSc Aliye Hazal Koyuncu

3.místo

Bc. Erik Sonntag

Sekce Chemical Engineering II

DSC_0467 (šířka 215px)

1.místo

Vojtěch Konderla

2.místo

Samuel Frei

3.místo

Pavlína Michaláková

Sekce Chemické inženýrství 1

DSC_0474 (šířka 215px)

1.místo

Bc. et Bc. Jan Němec

2.místo

Bc. Vladimír Němec

3.místo

Bc. Jakub Klimošek

Sekce Chemické inženýrství 2

DSC_0481 (šířka 215px)

1.místo

Bc. Patrik Bouřa

2.místo

Bc. Lenka Kolářová

3.místo

Bc. Wilhelm Feigl

Sekce Chemické inženýrství 3

DSC_0488 (šířka 215px)

1.místo

Bc. Jana Sklenářová

2.místo

Bc. Martin Kalný

3.místo

Bc. Miroslav Blažek

Sekce Chemické inženýrství 4

DSC_0496 (šířka 215px)

1.místo

Bc. Ondřej Šrom

2.místo

Milan Žalud

3.místo

Bc. Přemysl Richtr

Sekce Chemické inženýrství 5

DSC_0501 (šířka 215px)

1.místo

Bc. Martin Bureš

2.místo

Bc. Jarmila Kučerová

3.místo

Bc. Jakub Svoboda

Sekce Fyzika a měřicí technika

DSC_0507 (šířka 215px)

1.místo

Bc. Martin Hruška

2.místo

Bc. Tereza Měřínská

3.místo

Bc. Richard Šípka

Sekce Aplikovaná informatika a kybernetika

DSC_0511 (šířka 215px)

1.místo

Bc. Jaromír Mašek

2.místo

Bc. Martin Vejvar

3.místo

Bc. Jakub Steinbach

Sekce Řízení procesů a zpracování dat

DSC_0517 (šířka 215px)

1.místo

Kristýna Žemlová

2.místo

Karel Štícha

3.místo

Jan Vališ

Sekce Ekonomika a management

DSC_0522 (šířka 215px)

1.místo

Bc. Tereza Hanyková

2.místo

Bc. Vojtěch Hamala

3.místo

B.Sc. Anna Beata Fatyga

Sekce Lean management

DSC_0528 (šířka 215px)

1.místo

Bc. Lenka Adamová

2.místo

Bc. Michaela Kolářová

3.místo

Bc. Petr Holánek

Aktualizováno: 22.11.2018 21:53, Autor: Jitka Čejková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi