Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Věda a výzkum → Studentská vědecká konference → SVK → SVK 2019 → Výsledky
iduzel: 50643
idvazba: 57596
šablona: stranka
čas: 13.12.2019 17:43:23
verze: 4621
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Výsledky SVK 2019

Sekce Analytická chemie I

1.místo

Bc. Lívia Tureková

2.místo

Adéla Koryťáková

3.místo

Bc. Michaela Odrášková

Sekce Analytická chemie II

1.místo

Bc. Tereza Navrátilová

2.místo

Bc. Barbora Mužíková

3.místo

Bc. Karolína Salvadori

Sekce Analytická chemie III

1.místo

Bc. Věra Kantorová

2.místo

Bc. Věra Schrenková

3.místo

Bc. Marta Hybášková

Sekce Fyzikální chemie I

1.místo

Bc. Michal Belina

2.místo

Bc. Stanislav Chvíla

3.místo

Bc. Jakub Smutek

Sekce Fyzikální chemie II

1.místo

Bc. Tereza Bautkinová

2.místo

Bc. Vojtěch Košťál

3.místo

Bc. Ondřej Kolín

Sekce Fyzikální chemie III

1.místo

Jan Praus

2.místo

Kateřina Kadlecová

3.místo

Jan Polena

Sekce Fyzikální chemie IV

1.místo

Jiří Janoš

2.místo

Petr Touš

3.místo

Josef Filgas

Sekce Chemical Engineering I

1.místo

Bc. Filip Zavřel

2.místo

Bc. Ashley Hannah George

3.místo

Beatriz Peixe

Sekce Chemical Engineering II

1.místo

Bc. Martin Šourek

2.místo

Bc. Filip Hládek

3.místo

Bc. Jan Šugar

Sekce Chemické inženýrství 1

1.místo

Tomáš Hlavatý

2.místo

Richard Knopp

3.místo

Jan Eichler

Sekce Chemické inženýrství 2

1.místo

Matouš Pechar

2.místo

Alžběta Zemánková

3.místo

Tomáš Picek

Sekce Chemické inženýrství 3

1.místo

Bc. Martina Reisnerová
2.místo Bc. Ondřej Navrátil
3.místo Bc. Václav Šmíd

Sekce Chemické inženýrství 4

1.místo

Bc. Patrik Bouřa

2.místo

Bc. Jakub Klimošek

3.místo

Bc. Pavel Zelenka

Sekce Chemické inženýrství 5

1.místo

Bc. Lenka Kolářová

2.místo

Bc. Ondřej Dupal

3.místo

Bc. Adam Vondra

Sekce Chemické inženýrství 6

1.místo

Bc. David Tichý

2.místo

Bc. Vladimír Němec

3.místo

Bc. Pavlína Michaláková

Sekce Fyzika a měřicí technika

1.místo

Tereza Svatoňová

2.místo

Bc. Silvie Hejzlarová

3.místo

Bc. Jan Kejzlar

Sekce Modelování a analýza obrazů

1.místo

Bc. Richard Šípka

2.místo

Bc. Tomáš Karlík

3.místo

Bc. Lukáš Mrazík

Sekce Řízení a zpracování dat

1.místo

Vojtěch Martin Kupka

2.místo

Matěj Fričl

3.místo

Jakub Tomeš
Aktualizováno: 28.11.2019 18:48, Autor: Jitka Čejková

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi