Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Věda a výzkum
iduzel: 1014
idvazba: 4650
šablona: stranka_submenu
čas: 20.6.2018 18:37:22
verze: 4353
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Věda a výzkum

Lidé 

Pavel Kotrba

Prorektor pro vědu a výzkum
prof. Ing. Pavel Kotrba, Ph.D.
b pavel.kotrba@vscht.cz
e (+420) 220 443 215

 

Oddělení transferu technologií


Zajišťuje transfer technologií, ochranu duševního vlastnictví a spolupráci s průmyslem.

Radka BartošováRadka Bartošová, BSc.

Podpora komercializace a spolupráce s průmyslem
b 
Radka.Bartosova@vscht.cz

e (+420) 220 444 356

Kateřina KovaříčkováIng. Kateřina Kovaříčková 

Ochrana duševního vlastnictví
b Katerina.Kovarickova@vscht.cz
e (+420) 220 444 356

 

Oddělení pro vědu a výzkum


Zajišťuje administrativu českých a zahraničních vědeckých grantů a projektů a doktorských studií, řeší vlastní projekty.

Iveta PospíšilováProjekty TAČR, ESF, smluvní vztahy
Ing. Iveta Pospíšilová
 
b Iveta.Pospisilova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 232
Hana MalichováAdministrace českých projektů VaVaI (GA ČR, ministerstva)
Ing. Hana Čadková
  
b hana.cadkova@vscht.cz 
e (+420) 220 444 466
Veronika PopováDoktorské studium a granty IGA,
habilitace, jmenovací řízení
Mgr. Veronika Popová
   
b Veronika.Popova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 806    
Hana ŠtěpánkováKonzultantka mezinárodních projektů VaV, operační programy, projekt KOMPAS 

Ing. Hana Štěpánková

Kancelář: B09

b Hana.Stepankova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 210

Karolína FriessováKonzultantka mezinárodních projektů VaV, Norské fondyprojekt MŠMT EUPRO II  KOMPAS

Ing. Karolína Friessová, Ph.D.

Kancelář: B09

b Karolina.Friessova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 210    

Kurova_foto (výška 215px)Konzultantka mezinárodních projektů VaV, projekt KOMPAS

Mgr. Marika Kůrová

Kancelář: B09
 (+420) 220 443 210
b  Marika.Kurova@vscht.cz

Michaela Urbanová2 (ořez 215*215px)Konzultantka mezinárodních projektů VaV, operační programy, projekt ChemJets

Mgr. Michaela Urbanová, Ph.D.

 (+420) 220 444 403
b  Michaela.Urbanova@vscht.cz

Marie KolmanováIng. Marie Kolmanová

Částečný úvazek v projetu EUPRO II KOMPAS
Spolupráce ve VaVaI v rámci EU
b 
Marie.Kolmanova@vscht.cz

Projekty Oddělení pro vědu a výzkum

Anna MittnerováIng. Anna Mittnerová

projekt 7.RP EU TRIGGER, MŠMT EUPRO II PEDICEV

Kancelář A102b
b Anna.Mittnerova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 675

Aktualizováno: 12.2.2018 11:19, Autor: Oddělení pro Vědu a výzkum


Kód ASCDESC NázevASCDESC Platné odASCDESC Platné doASCDESC
Inovační vouchery pro rok 2014

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi