Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Popularizace, média
iduzel: 5161
idvazba: 5758
šablona: stranka_submenu
čas: 23.3.2017 19:01:24
verze: 3572
uzivatel:
remoteAPIs:
Obnovit | RAW

Popularizace, média

Oddělení komunikace

Tým Oddělení komunikace VŠCHT Praha

 výška 215px L Mgr. Michal Janovský
b Michal.Janovsky@vscht.cz
e 220 444 159
e 733 690 543
místnost: A205a
 výška 215px D Ing. Petra Karnetová, Ph.D. 
b Petra.Karnetova@vscht.cz
e 220 444 459
: 739 249 128
místnost A205
 výška 215px D Ing. Jana Zapletalová
Jana.Zapletalova@vscht.cz
e 220 444 443
místnost A205
  D Ing. Dana Bílková
b Dana.Bilkova@vscht.cz 
e 220 444 443
místnost A205
 

Ing. Veronika Obrdlíková
b Veronika.Obrdlikova@vscht.cz

e 220 444 459
místnost A205

 výška 215px  Bc.  Richard Nevšímal
Richard.Nevsimal@vscht.cz
e 220 444 157
místnost A450
  Mgr. Jan Kříž
Jan2.Kriz@vscht.cz
e 220 443 799
místnost A318
  D Mgr. Stephanie Krueger, Ph.D.
Stephanie.Krueger@vscht.cz

Aktualizováno: 27.2.2017 16:23, Autor: Oddělení komunikace

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi