Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Popularizace, média → Média
iduzel: 1314
idvazba: 5756
šablona: stranka_submenu
čas: 24.1.2017 19:44:14
verze: 3352
uzivatel:
remoteAPIs:
Obnovit | RAW

Média

Bližší informace o VŠCHT Praha vám poskytne: 

Oddělení komunikace VŠCHT Praha

L Mgr. Michal Janovský
b Michal.Janovsky@vscht.cz
e 220 444 159
e 733 690 543
místnost: A205a

D Ing. Petra Karnetová, Ph.D. 
b Petra.Karnetova@vscht.cz
e 220 444 459
: 739 249 128
místnost A205

D Ing. Dana Bílková
b Dana.Bilkova@vscht.cz
e 220 444 443
místnost A205

D Ing. Jana Zapletalová
Jana.Zapletalova@vscht.cz
e 220 444 443
místnost A205

D Ing. Veronika Obrdlíková
b Veronika.Obrdlikova@vscht.cz
e 220 444 443
místnost A205

 Bc.  Richard Nevšímal
Richard.Nevsimal@vscht.cz
e 220 444 157
místnost A450

D Mgr. Lenka Matějová
Lenka.Matejova@vscht.cz
e 220 443 270
místnost A313b

D Mgr. Stephanie Krueger, Ph.D.
Stephanie.Krueger@vscht.cz

Aktualizováno: 24.11.2016 10:17, Autor: Oddělení komunikace

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi