Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Popularizace, média
iduzel: 5161
idvazba: 5758
šablona: stranka_submenu
čas: 30.11.2021 13:09:27
verze: 5002
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Popularizace, média

Prorektor pro vnější vztahy a komunikaci

doc. Dr. Ing. Michaela Rumlováprorektorka Michaela Rumlová
e-mail: Michaela.Rumlova@vscht.cz 
telefon: 220 444 177

Oddělení komunikace

Tým Oddělení komunikace VŠCHT Praha

L Mgr. Michal JanovskýMgr. Michal Janovský
b Michal.Janovsky@vscht.cz
e 220 444 159
e 733 690 543
místnost: A205a

Vedoucí oddělení

D Ing. Petra Karnetová, Ph.D. Ing. Petra Karnetová, Ph.D.
b Petra.Karnetova@vscht.cz
e 220 444 459
: 739 249 128
místnost A205

Smluvní partneři školy, popularizace, nábor zahraničních studentů

Mgr. Jan KřížMgr. Jan Kříž
Jan2.Kriz@vscht.cz
e 220 443 799
místnost A318

Webová prezentace VŠCHT

Bára Uhlíková Bára Uhlíková, DiS.
Bara.Uhlikova@vscht.cz

e 220 444 443

místnost A205

Seznamovací kurzy, popularizace, veletrhy, akce školy

 

 ◳ Tereza-Koubkova (jpg) → (šířka 215px) Tereza Koubková
Tereza1.Koubkova@vscht.cz

Sociální sítě

 

 ◳ Anna-Nicova (jpg) → (výška 215px) Bc. Anna Ničová
Anna.Nicova@vscht.cz

 

Otevřená univerzita

 

 ◳ Annemarie-Havlickova (jpg) → (šířka 215px) MA Annemarie Havlíčková
Annemarie.Havlickova@vscht.cz

Grafika

 

D Mgr. Stephanie Krueger, Ph.D.
Stephanie.Krueger@vscht.cz

Překlady do angličtiny

 

D Ing. Jana SommerováIng. Jana Zapletalová
Jana.Zapletalova@vscht.cz

Mateřská dovolená

 

Anna Hoskovcová, DiS.Anna Hoskovcová, DiS.
b  Anna.Hoskovcova@vscht.cz

Mateřská dovolená

D Ing. Dana BílkováIng. Dana Bílková
b Dana.Bilkova@vscht.cz 

Mateřská dovolená

Aktualizováno: 26.10.2021 09:09, Autor: Oddělení komunikace

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi