Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Popularizace, média
iduzel: 5161
idvazba: 5758
šablona: stranka_submenu
čas: 14.8.2022 18:06:56
verze: 5113
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW

Popularizace, média

Prorektor pro vnější vztahy a komunikaci

prof. Dr. Ing. Michaela Rumlováprorektorka Michaela Rumlová
e-mail: Michaela.Rumlova@vscht.cz 
telefon: 220 444 177

Oddělení komunikace

Tým Oddělení komunikace VŠCHT Praha

L Mgr. Michal JanovskýMgr. Michal Janovský
b Michal.Janovsky@vscht.cz
e 220 444 159
e 733 690 543
místnost: A205a

 

Vedoucí oddělení

D Ing. Petra Karnetová, Ph.D. Ing. Petra Karnetová, Ph.D.
b Petra.Karnetova@vscht.cz
e 220 444 459
: 739 249 128
místnost A205

 

Smluvní partneři školy, popularizace, nábor zahraničních studentů

Mgr. Jan KřížMgr. Jan Kříž
Jan2.Kriz@vscht.cz
e 220 443 799
místnost A318

 

Webová prezentace VŠCHT

Bára Uhlíková Bára Uhlíková, DiS.
Bara.Uhlikova@vscht.cz

e 220 444 443

místnost A205

 

Seznamovací kurzy, popularizace, veletrhy, akce školy, otevřená univerzita

 

Tereza Koubková Tereza Koubková
Tereza1.Koubkova@vscht.cz

 

Sociální sítě

 

Annemarie Havlíčková MA Annemarie Havlíčková
Annemarie.Havlickova@vscht.cz

 

Grafika

 

BcA. Lumír KošařLumír Košař
Lumir.Kosar@vscht.cz

 

Video obsah

D Ing. Jana SommerováIng. Jana Zapletalová
Jana1.Sommerova@vscht.cz

 

Hodiny moderní chemie

D Mgr. Stephanie Krueger, Ph.D.
Stephanie.Krueger@vscht.cz

Překlady do angličtiny

 

Anna Hoskovcová, DiS.Anna Hoskovcová, DiS.
b  Anna.Hoskovcova@vscht.cz

Mateřská dovolená

D Ing. Dana Kardová (rozená Bílková)Ing. Dana Bílková
b Dana.Bilkova@vscht.cz 

Mateřská dovolená

Aktualizováno: 25.4.2022 18:40, Autor: Oddělení komunikace

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi