Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Popularizace, média
iduzel: 5161
idvazba: 5758
šablona: stranka_submenu
čas: 24.7.2017 18:17:58
verze: 3733
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Popularizace, média

Prorektor pro vnější vztahy a komunikaci

 prorektor Pavel Matějka

 

prof. Dr. RNDr. Pavel Matějka
e-mail: pavel.matejka@vscht.cz 
telefon: 220 444 446

220 443 687

Oddělení komunikace

Tým Oddělení komunikace VŠCHT Praha

 Mgr. Michal Janovský

L Mgr. Michal Janovský
b Michal.Janovsky@vscht.cz
e 220 444 159
e 733 690 543
místnost: A205a

Vedoucí oddělení

 Ing. Petra Karnetová, Ph.D.

D Ing. Petra Karnetová, Ph.D. 
b Petra.Karnetova@vscht.cz
e 220 444 459
: 739 249 128
místnost A205

Koordinátorka komunikace

 Ing. Jana Zapletalová D Ing. Jana Zapletalová
Jana.Zapletalova@vscht.cz
e 220 444 443
místnost A205
 Ing. Dana Bílková D Ing. Dana Bílková
b Dana.Bilkova@vscht.cz 
e 220 444 443
místnost A205
 Ing. Veronika Obrdlíková

Ing. Veronika Obrdlíková
b Veronika.Obrdlikova@vscht.cz

e 220 444 459
místnost A205

 Bc.  Richard Nevšímal

 Bc.  Richard Nevšímal
Richard.Nevsimal@vscht.cz
e 220 444 157
místnost A450

Sociální sítě a komunitní akce

 Mgr. Jan Kříž

Mgr. Jan Kříž
Jan2.Kriz@vscht.cz
e 220 443 799
místnost A318

Webová prezentace VŠCHT

  D Mgr. Stephanie Krueger, Ph.D.
Stephanie.Krueger@vscht.cz

Aktualizováno: 11.5.2017 18:17, Autor: Oddělení komunikace

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi