Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Vítejte ve světě moderní chemie  → Vedení školy
iduzel: 512
idvazba: 43722
šablona: stranka_submenu
čas: 18.9.2020 19:24:13
verze: 4723
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Vedení školy

Rektor

prof. Dr. RNDr. Pavel Matějkaprorektor Matějka
e-mail: pavel.matejka@vscht.cz 
telefon: 220 44 4144

Sekretariát rektora

e-mail: rektor@vscht.cz 
telefon: 220 444 144 

Kancléřka 

Mgr. Petra Kinzlová 
e-mail: Petra.Kinzlova@vscht.cz 
telefon: 220 445 045

Prorektor pro pedagogiku

doc. Dr. Ing. Milan Jahoda
Jahoda_malé (4 of 10) (šířka 215px)e-mail: Milan.Jahoda@vscht.cz 
telefon: 220 442 060

odpovídá za oddělení

Prorektor pro vědu a výzkum

prof. Dr. Ing. Dalibor Vojtěch
Vojtěch_malé (4 of 9) (šířka 215px)e-mail: Dalibor.Vojtech@vscht.cz  
telefon: 220 443 215 

odpovídá za oddělení

Prorektor pro vnější vztahy a komunikaci

prof. Ing. Pavel Kotrba, Ph.D.Kotrba
e-mail: pavel.kotrba@vscht.cz
telefon: 220 444 446

 

odpovídá za oddělení

Prorektor pro strategie a rozvoj

prof. Ing. Milan Pospíšil, CSc. prorektor Pospíšil
e-mail: milan.pospisil@vscht.cz 
telefon: 220 443 811

odpovídá za oddělení

Kvestor

Ing. Ivana Chválnákvestorka Chválná 

e-mail: Ivana.Chvalna@vscht.cz 
telefon: 220 443 162

odpovídá za oddělení

Aktualizováno: 5.6.2020 12:39, Autor: Jan Kříž

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi