Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Úřední deska → Výběrová řízení, kariéra  → Výběrová řízení - vedoucí pozice
iduzel: 39894
idvazba: 42468
šablona: stranka_submenu
čas: 24.1.2020 05:28:45
verze: 4633
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Výběrová řízení - vedoucí pozice

 

Rektor Vysoké školy chemicko-technologické v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení vedoucí pozice na Fakultě potravinářské a biochemické technologie:


TAJEMNÍK/TAJEMNICE FAKULTY (úvazek 1,0)


Požadavky:
• VŠ vzdělání ekonomického nebo technického směru, praxe v administrativě min. 5 let výhodou 
• Pokročilá znalost MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) a práce na PC, zkušenosti s databázovými aplikacemi
• Pokročilá znalost angličtiny slovem i písmem, další jazyky výhodou
• Perfektní znalost českého jazyka – rodilý mluvčí
• Samostatnost, spolehlivost a systematičnost, aktivní přístup k řešení problémů
• Dobré komunikační schopnosti, příjemné a profesionální vystupování
• Organizační a odborně-společenská činnost
• Ochota dále se vzdělávat
• Znalost VŠ prostředí výhodou

Přihlášky:
Přihlášky společně se strukturovaným životopisem, přehledem dosavadní činnosti, s písemným vyjádřením koncepční představy uchazeče o vedení příslušného pracoviště a s ověřenými doklady o nabytí akademických titulů doručte nejpozději do 17. 2. 2020 na adresu: VŠCHT Praha, Personální odbor, Technická 3, 166 28  Praha 6 - Dejvice.

Přihláška zároveň musí obsahovat kontakt (mail, telefon) a písemný souhlas s poskytnutím osobních údajů uchazeče pro zpracování v rámci tohoto výběrového řízení.

Zveřejněno 16. 1. 2020


 

Rektor Vysoké školy chemicko-technologické v Praze vypisuje výběrová řízení na obsazení následujících vedoucích pozic na Fakultě potravinářské a biochemické technologie:


Vedoucí Ústavu biotechnologie - 319
Vedoucí Ústavu sacharidů a cereálií - 321


Požadavky:
Požadované kvalifikační předpoklady (jmenování profesorem nebo habilitace v oboru, vědecká hodnost CSc., Dr. nebo Ph.D. v oboru, znalost cizích jazyků, pedagogická činnost v oboru, publikační aktivita v dané oblasti, organizační a odborně-společenská činnost v oboru).

Přihlášky:
Přihlášky společně se životopisem, přehledem dosavadní pedagogické a vědecké činnosti včetně přehledu publikační činnosti a s ověřenými doklady o nabytí vědecko-pedagogických titulů a vědeckých hodností a dále s písemným vyjádřením koncepční představy uchazeče o vedení příslušného ústavu doručte nejpozději do 12. 2. 2020 na adresu: VŠCHT Praha, Personální odbor, Technická 3, 166 28  Praha 6 - Dejvice.

Přihláška zároveň musí obsahovat kontakt (mail, telefon) a písemný souhlas s poskytnutím osobních údajů uchazeče pro zpracování v rámci tohoto výběrového řízení.

Zveřejněno  13. 1. 2020


Zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, svůj výslovný souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů poskytnutých Vysoké škole chemicko-technologické v Praze se sídlem Technická 1905/5, 166 28, Praha 5, IČO 60461373, výhradně pro účely související s Vámi projeveným zájmem o zaměstnání na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlašujete, že jsou Vám známa práva, která Vám náleží dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé. Závěrem si Vás dovolujeme ubezpečit, že dodržujeme etické principy i platné právní předpisy upravující ochranu osobních údajů a že Vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.

Aktualizováno: 16.1.2020 11:20, Autor: Výběrová řízení

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi