Nacházíte se: VŠCHT Praha  → VŠCHT Praha a Molson Coors podepsaly memorandum o spolupráci
šablona: stranka_galerie_velka
čas: 20.9.2019 14:19:23

VŠCHT Praha a Molson Coors podepsaly memorandum o spolupráci

Praha, 16. ledna 2017 – Vysoká škola chemicko-technologická v Praze pokračuje ve spolupráci se společností Molson Coors, třetím největším producentem pivních produktů na světě. Slavnostní podpis memoranda se uskutečnil 16. ledna během návštěvy evropského vedení Molson Coors na půdě pražské univerzity.

Dohoda stvrzená rektorem VŠCHT Praha, prof. Karlem Melzochem a Simonem Coxem, evropským šéfem Molson Coors, přináší studentům školy možnost zapojení do Trainee programu Staropramenu, odborné stáže a exkurze v pivovaru Staropramen či poskytnutí témat pro zpracování bakalářských, resp. diplomových prací.

Molson Coors ročně vyprodukuje 21 milionů hektolitrů nápojů a zaměstnává více než 6200 pracovníků. Kromě Staropramenu vlastní také české pivní značky Ostravar a Bráník.

V české větvi společnosti působí řada absolventů VŠCHT Praha, která tradičně vychovává sládky a manažery pro většinu českých pivovarů v rámci dlouholeté výuky biotechnologie.

molson-coors_s (1 of 5)
molson-coors_s (2 of 5)