Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Veřejnost → Mohlo by vás zajímat → Očkovací kampaň VŠCHT
iduzel: 60073
idvazba: 70926
šablona: stranka_obrazek
čas: 22.5.2024 14:05:05
verze: 5420
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 60073
idvazba: 70926
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'www.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/popularizace/mohlo-by-vas-zajimat/ockovaci-kampan'
iduzel: 60073
path: 1/4111/942/994/5161/8351/57364/60073
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Očkovací kampaň VŠCHT

Proč se necháš očkovat?

V červnu 2021 proběhla sociálními sítěmi VŠCHT očkovací kampaň, při které jsme se studentů zeptali na důvod, proč se nechají očkovat proti Covidu 19. Prohlédněte si galerii s jejich příspěvky.

Mariana Hanková u nás na VŠCHT studuje program Chemie a technologie potravin a mimo to je také zástupkyně VŠCHT a předsedkyně Komise pro doktorské studium SK RVŠ a koordinátorka Eurodoc konference 2021.

Miroslav Hala, který u nás studuje magisterský program Základní a speciální anorganické technologie, je také místopředseda studentské části AS VŠCHT.

Vít Prouza je doktorand na programu Organická chemie. Možná jste ho dosud neznali jménem, ale mnozí z vás znají oblíbený pivní spolek Ballingových domácích vařičů, jehož je Vít zakladatelem.

Matěj Malý je náš novopečený inženýr z programu Kvalita a bezpečnost potravin. Znát ho můžete i pro jeho funkci studentského senátora za FPBT v AS VŠCHT.

Anna Ničová je v druhém ročníku magisterského studia na programu Obecná a aplikovaná biochemie a zároveň na univerzitě působí jako zaměstnanec Oddělení komunikace. Dříve fungovala i na pozici vedoucí oblíbeného uměleckého spolku UNI-ART. Anička je nově i držitelkou ceny ministra školství za mimořádné činy, která jí přísluší za její aktivní pomoc při organizaci dobrovolnického šití roušek.

Tuan Anh Le je studentem druhého ročníku magisterského programu Technologie organických látek a chemické speciality a spousta z vás ho zná pro jeho záslužnou roli vedoucího Tutorů.

Eliška Hrdá právě úspěšně dokončila své magisterské studium programu Chemie a technologie materiálů. Mimo studium biomateriálů zvládala i roli předsedkyně studentského spolku 4Students, který dělá spousty eventů.

Vojta Šálek zrovna pracuje na svém doktorátu v oboru Chemické inženýrství a slyšet jste o něm mohli už v jednom z dílů univerzitního podcastu CarbonCast. Vojta má obrovskou zásluhu na loňském zprovoznění distanční výuky na VŠCHT, je držitelem ceny rektora a také je aktivním členem akademického senátu.

Kateřina Kleinová je ve třetím ročníku bakalářského programu Procesní inženýrství a management. Zároveň je to studentská senátorka za FCHI v AS VŠCHT. 

 

 

 

 

Očkovací kampaň

Matěj Malý
Matěj Malý - text
Mariana Hanková
Mariana Hanková - text
Kateřina Kleinová
Kateřina Kleinová - text
Miroslav Hala
Miroslav Hala - text
Anna Ničová
Anna Ničová - text
Eliška Hrdá
Eliška Hrdá - text
Tuan Anh Le
Tuan Anh Le - text
Eva-Žofie Hlinková
Eva-Žofie Hlinková - text
Tereza Koubková
Tereza Koubková - text

Aktualizováno: 17.6.2021 11:57, Autor: Jan Kříž

KONTAKT

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČ: 60461373
DIČ: CZ60461373

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace

Mapa webu
Sociální sítě
zobrazit plnou verzi