Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Spolupráce → Spolupráce se ZŠ a SŠ → Pro studenty ZŠ a SŠ → Fotosoutěž Svět (je) chemie → Fotogalerie - proběhlé ročníky
iduzel: 64175
idvazba: 76558
šablona: stranka_galerie_velka
čas: 29.11.2022 08:55:49
verze: 5243
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 64175
idvazba: 76558
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'www.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/spoluprace/skoly/pro-zaky/fotosoutez/fotogalerie-probehle-rocniky'
iduzel: 64175
path: 1/4111/942/994/1015/1313/1318/5193/64175
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Fotogalerie - proběhlé ročníky

12. ročník fotosoutěže (2021)

1kolo_do-18_david-horak_cin
1kolo_do-18_adam_soucek_plamen3
1.kolo_do-18 let_Hlavatá Eliška_Acetaldehyd
1.kolo_do-18 let_Hlavatá Eliška_formaldehyd
1.kolo_do-18 let_Hlavatá Eliška_kyselina-flurovodikova-i
1.kolo_do-18 let_Hlavatá Štěpánka_Ethylenglykol
1.kolo_do-18 let_Hlavatá Štěpánka_xanthoria
1.kolo_do-18 let_Hlavatá Štěpánka_kyanit
1-kolo_do-18_adrian-smarda_velky-tresk
1-kolo_do-18_machova-michaela_stribro-ve-stribre
1-kolo_do-18_machova-michaela_desublimovana-neha
1-kolo_do-18_machova-michaela_hvezdna-zelen
1-kolo_do-18_linhartova-zuzana_trpytive-jezero
1-kolo_do-18_linhartova-zuzana_makove-pole
1-kolo_do_18_linhart-jan_utek-pulcu
1-kolo_do_18_linhart-jan_polstarky
2kolo_18_ferencik-jakub_tancici-plameny
2kolo_18_ferencik-jakub_chemikova-svacina
2kolo_18_ferencik-jakub_ocean-lavy
2kolo_do-18_Tesarčík Adam_plynove-mechyre
2kolo_do-18_Tesarčík Adam_semafor
2kolo_do-18_Tesarčík Adam_Pěnová potopa
2kolo_do-18_solinova-marie_zapad-slunce-na-marsu
2kolo_do-18_solinova-marie_neon-party
2kolo_nad 18_Dvořáková Eva_prukaz-patogenu
2kolo_nad 18_Dvořáková Kateřina_krvinky-ve-svalovine
2. kolo_do 18_Šolínová Marie_Západ slunce na Marsu - kopie
2.kolo do 18 let Hlavatá Eliška LUTEIN - kopie
2.kolo do 18 let Hlavatá Eliška TENZID - SAPONÁT - kopie
2.kolo do 18 let Hlavatá Eliška VINNÝ KÁMEN - kopie
2.kolo do 18 let Hlavatá Štěpánka SNĚHOVÁ VLOČKA - kopie
2.kolo do 18 let Hlavatá Štěpánka SORBITOL - kopie
2.kolo do 18 let Hlavatá Štěpánka ZLATO - kopie
2-kolo_do-18_linhartova-zuzana_podzim-v-barvach
2-kolo_do-18_linhartova-zuzana_bublinkovy-svet - kopie
2-kolo_18_molcanova-alexandra_energia-farieb_2
2-kolo_18_molcanova-alexandra_energia-farieb_1
1.kolo_nad-18 let_marketa husakova_plisnova-kvetina
1-kolo_-18_machova-pavla_vrasneni
1-kolo_18_ferencik-jakub_ruzova-soustrovi-jodu
1-kolo_18_ferencik-jakub_cryri-kruhy-pekla
1-kolo_18_kahan-petr_zare-ve-tme

11. ročník fotosoutěže (2020)

1. kolo_do 18_Dvořáková Kateřina_Světélkující výboje
2. kolo_do 18_Hřebík Matyáš_I plíseň může být krásná
2. kolo_do 18_Hřebík Matyáš_Tančící jiskry ohně
2. kolo_18+_Kejla Lukáš_Pečený chlorid železitý
2. kolo_18+_Otta Jaroslav_Tetris
2. kolo_18+_Otta Jaroslav_Poklad
2. kolo_18+_Otta Jaroslav_Edison
2. kolo_18+_Siberová Natálie_Graffiti
2. kolo_18+_Siberová Natálie_závislost
2. kolo_18+_Siberová Natálie_Strangerthings
2. kolo_18+_Prejza Tomáš_Růžový svět
2. kolo_18+_Prejza Tomáš_Sto očí
2. kolo_18+_Prejza Tomáš_Barevný elixír
2. kolo_18+_Štěpánek Jakub_Tanec mangananu
2. kolo_18+_Štěpánek Jakub_Bouřka ve skleničce
2. kolo_18+_Štěpánek Jakub_Ferrum in vitro
2. kolo_18+_Ferenčík Jakub_Síra na tři způsoby
2. kolo_18+_Ferenčík Jakub_Vražda v lese
2. kolo_18+_Ferenčík Jakub_Bludiště
2. kolo_18+_Dvořáková Eva_Tělo v plamenech
2. kolo_18+_Dvořáková Eva_Duhový přechod
2. kolo_18+_Dvořáková Eva_Bílkovinné vlny
2. kolo_do 18_Pastorková Lucie_Modrá sklaice
2. kolo_do 18_Tes Ivana_Sklenice s kaňkou barvy
2. kolo_do 18_Šolínová Marie_Pohádková víla
2. kolo_do 18_Šolínová Marie_Soutok řek barev
2. kolo_do 18_Šolínová Marie_Cirkus pavučinek
2. kolo_do 18_Šištík Karel_Led
2. kolo_do 18_Štefánek Samuel_Magické listí
2. kolo_do 18_Štefánek Samuel_Procházka parkem
2. kolo_do 18_Štefánek Samuel_Růže
2. kolo_do 18_Dvořáková Kateřina_Prachové mikročástice
2. kolo_do 18_Dvořáková Kateřina_Jablečná fantazie
2. kolo_do 18_Flajšar Jan_Modrá brána
2. kolo_do 18_Flajšar Jan_Kontinent exoplanety
2. kolo_do 18_Flajšar Jan_Řeka z karamelu
2. kolo_do 18_Jurečka Robin_Kondenzovaná voda
2. kolo_do 18_Hřebík Matyáš_Žula ve svitu měsíce
2. kolo_do 18_Machová Michaela_Zelený PET stín
2. kolo_do 18_Machová Michaela_Zrcadlení
2. kolo_do 18_Hlavatá Eliška_ Mazut
2. kolo_do 18_Hlavatá Eliška_ Kerosin
2. kolo_do 18_Hlavatá Eliška_ Ultramarin
2. kolo_do 18_Hlavatá Štěpánka_Kalafuna
2. kolo_do 18_Hlavatá Štěpánka_Kaolinit
2. kolo_do 18_Hlavatá Štěpánka_Kyselina dusičná
1. kolo_18+_Machová Pavla_Fluorescence kurkuminu
1. kolo_18+_Machová Pavla_Souboj vody a teflonu
1. kolo_18+_Machová Pavla_Zářivá čistota
1. kolo_18+_Ferenčík Jakub_Zelený záblesk v baňce
1. kolo_18+_Ferenčík Jakub_Převrácený barevný strom
1. kolo_18+_Ferenčík Jakub_Ostrůvek v chemickém moři
1. kolo_18+_Dvořáková Eva_Pohár osudu
1. kolo_18+_Dvořáková Eva_Modrofialový sen
1. kolo_do 18_Přibylová Helena_Skleněná propast
1. kolo_do 18_Přibylová Helena_Chia údolí
1. kolo_do 18_Přibylová Helena_Odraz dvou tváří
1. kolo_do 18_Pastorková Pavla_Zlatý déšť aneb světlo ve tmě
1. kolo_do 18_Pastorková Pavla_Skalice
1. kolo_do 18_Pastorková Pavla_Žár
1. kolo_do 18_Pastorková Lucie_Zlatý déšť
1. kolo_do 18_Pastorková Lucie_Krystal
1. kolo_do 18_Dvořáková Kateřina_Průhledný zázrak
1. kolo_do 18_Dvořáková Kateřina_Tajemná kapalina
1. kolo_do 18_Machová Michaela_Vzduch uvězněný v zimním čase
1. kolo_do 18_Machová Michaela_Ledové království na rodonendronu
1. kolo_do 18_Machová Michaela_Květ ve vápencovém moři
1. kolo_do 18_Hlavatá_Štěpánka_Mýdlo
1. kolo_do 18_Hlavatá_Štěpánka_Glycerolfosfolipidy
1. kolo_do 18_Hlavatá_Štěpánka_Emulgátor
1. kolo_do 18_Hlavatá Eliška_Hydrogenuhličitan sodny
1. kolo_do 18_Hlavatá Eliška_Cholesterol
1. kolo_do 18_Hlavatá Eliška_Penicilin
1. kolo_do 18_Linhartová Zuzana_Divoká řeka
1. kolo_do 18_Linhartová Zuzana_Galaxie
1. kolo_do 18_Linhartová Zuzana_Pěnová pavučina
2. kolo_do 18_Dvořáková Kateřina_Alcianová modř v mukopolysacharidech

10. ročník fotosoutěže (2019)

2. místo 2.kolo_18+_Skleničková Kateřina_Pavučináři mikrosvěta
2. místo 2. Kolo_do 18_Hlavatá Eliška_Beryllium
2. místo 1.kolo_do 18 let_Hlavatá Štěpánka_Chalkantit - Síran mědnatý
2. místo 1. kolo_18+_Ješ Dominik_Chalkopyrit
2. místo FK_do 18_Nováková_Martina_Jódový mikrokosmos
1. místo 2.kolo_18+_Nováková Martina_Zuhelnatělý zbytek pod drobnohledem
1. místo 2. Kolo_do 18_Přibylová Helena_Kamenná lávka - zmenšeno
1. místo 1. kolo_18+_Mazánek Vlastimil_Uhlíková psycho pěna
1. místo 1. kolo_do 18_Hlavatá Eliška_Galvanizace skla
1. místo FK_18+_Mazánek Vlastimil_Jeloustoun v ampuli
3. místo 2.kolo_18+_Ješ Dominik_Chemikův poklad 2
3. místo 2. Kolo_do 18_Vaněk Kryštof_Difuze manganistanu draselného ve vodě
3. místo 1. kolo_18+_Spejchalová Lucie_Stříbrný les
3. místo 1. kolo_do 18_Balšánová Štěpánka_Krystalizace - Sluneční květ
3. místo FK_18+_Ješ Dominik_Prvky života
FB_FK_do18_Vaněk Kryštof_Modrá záře v baňce

9. ročník fotosoutěže (2018)

FK_do 18_Vejdovský Samuel_Pohled na svět nemusí být vždy růžový
FK_18+_Starkbaumová Kamila_Magie ve VIS
FK_18+_Skleničková Kateřina_Tekutý hranol
FK_18+_Bašusová Markéta_Kulička ke kuličce
FK_18+_Jelínková Karolína_Perlivé barvy
FK_18+_Horáčková Tereza_Spektrum barev
FK_18+_Konupková Anežka_Spektrum televizních tekutých krystalů
FK_do 18_Jašková Eliška_Flureskující graf aneb spojení jaderného a elektronového spektra
FK_do 18_Hlavatá Eliška_Záře v oku
FK_do 18_Přibylová Helena_Duhový úprk
3. místo 1. kolo_18+_Skleničková Kateřina_Uvězněné sklo ZMENŠENÉ
2. místo 1. kolo_18+_Jelínková Karolína_Souboj doby kamenné s dobou plastovou ZMENŠENÉ
1. místo 1. kolo_18+_Horáčková Tereza_Olejové bubliny
2. místo 1. kolo_do 18_Vejdovský Samuel_Penicillium parazitující na meruňce
1. místo 1. kolo_do 18_Jašková Eliška_Základní elementy - prapůvod všeho
3. místo 1. kolo_do 18_Přibylová Helena_Rozpad vápence
2. místo 2. kolo_18+_Konupková Anežka_Celulozový domeček
1. místo 2. kolo_18+_Starkbaumová Kamila_Oheň a voda
3. místo 2. kolo_18+_Bašusová Markéta_Bombardování MoS2
2. místo 2. kolo_do 18_Přibylová Helena_Bavlněný život
1. místo 2. kolo_do 18_Hlavatá Eliška_Fluorescence ve skle
3. místo 2. kolo_do 18_Slabukho Anastasia_Cd červeň a Co modř

8. ročník fotosoutěže (2017)

1. kolo_18+_Bubeníček Petr_Voltovy vykulene voci
1. kolo_18+_Skleničková Kateřina_Argentitové cévy
1. kolo_18+_Dalecký Jan_Barvy
1. kolo_do 18_Bartoníčková Vlasta_Nikotin
1. kolo_do 18_Bartoníčková Vlasta_Vzduch uvězněný v ledu
1. kolo_do 18_Smrčková Adéla_Plameny Eskuletinu
1. kolo_do 18_Kalašová Hana_Mýdlová bublina 1
1. kolo_18+_Ješ Dominik_Vybuzení excitovaného stavu elektronů pomocí UV záření_S3
1. místo 2. kolo_18+_Bartošová Eva_Chemické oko
1. místo 2. kolo_18+_Bartošová Eva_Krystalické cestičky
2. místo 2. kolo_18+_Starkbaumová Kamila_Rozpouštění KMnO4
3. místo 2. kolo_18+_Jaromír Háša - Světlo - Základ fotografie (Ohyb světla na hranolu)
Cena poroty 2. kolo_18+_Vedrová Tereza_Usazenina
1. místo 2. kolo_do 18_ Zimmermann Vojtěch_Antimon kreslíř 2
2. místo 2. kolo_do 18_Nevřelová Tereza_Krásy chlorofilu v nati cibule
3. místo 2. kolo_do 18_Přibylová Tereza_Difuze manganistanu
Cena poroty 2. kolo_do 18_Merčáková Kateřina_Píseň ledu
2. místo FK_do 18_Kalašová Hana_Oko manganistanu
2. kolo_18+_Konupková Anežka_Mezi řádky vinylu, gramofonová deska, PVC
1. kolo_18+_Skleničková Kateřina_Mikromycetové květy
1. kolo_18+_Bažantová Kateřina_Krystaliky vody na růži
1. kolo_do 18_Kuchejdová Klára_Chemické šampaňské v kádince
3. místo FK_18+_Skleničková Kateřina_Titrace Laboratoře
FK_18+_Starkbaumová Kamila_Laboratoř v plamenech

7. ročník fotosoutěže (2016)

1. kolo_SŠ_postup_Dalecký Jan_foto2
1. kolo_SŠ_postup_Ješ Dominik_fluorescein2
1. kolo_SŠ_cena poroty_Starkbaumová Kamila_Spirálový chladič
1. kolo_SŠ_Kunešová Lucie_Sacharóza v tvarech
1. kolo_SŠ_Nováková Eliška_Suchý led kouzelníkem
1. kolo_SŠ_Bartoníčková Vlasta_SiO2
1. kolo_VŠ_Kratochvíl Martin Dominik_Dýmy chloridu amonného
1. kolo_VŠ_Kratochvíl Martin Dominik_Octan sodný
1. kolo_VŠ_postup_Kratochvíl Martin Dominik_Sublimace naftalenu
1. kolo_VŠ_postup_Konupková Anežka_Sirupus simplex - sacharosa
2. kolo_SŠ_Bartoníčková Vlasta_Coffea arabica
2. kolo_SŠ_vítěz FB hlasování_Macháček Mikoláš_Busking (2)
2. kolo_SŠ_postup_Bartoníčková Vlasta_Halit
2. kolo_SŠ_postup_Vedrová Tereza_Mýdlové bubliny - interference I.
2. kolo_VŠ_Ničová Eva_Thermus aquaticus 2
2. kolo_VŠ_Zehnálková Martina_Hoření ocelové vaty 1
2. kolo_VŠ_postup_Skleničková Kateřina_Rozptyl částic
2. kolo_VŠ_postup_Kratochvíl Martin Dominik_Stříbrný Strom
2. kolo VŠ_divoká karta_Papík Jakub_zlatyrez
Finálové kolo_SŠ_Bartoníková Vlasta_2KClO3 → 3O2 + 2 KCl
Finálové kolo_SŠ_Ješ Dominik_Reakce kyslíku s butanem, který je ve formě pěny
Finálové kolo_SŠ_Vedrová Tereza_Koroze
Finálové kolo_SŠ_vítěz_Dalecký Jan_Rybička
Finálové kolo_VŠ_Skleničková Kateřina_Kyslíková fontána
Finálové kolo_VŠ_Papík Jakub_Fotosyntéza 6CO2 + 6H2O + hv = C6H12O6 + 6O2
Finálové kolo_VŠ_Konupková Anežka_Co to leze po železe
Finálové kolo_VŠ_vítěz_Kratochvíl Martin Dominik_Hořící železná vlna

6. ročník fotosoutěže (2015)

Margoldová Marie-HCOOH
Klikarová Ivana-Symetrie
Konupková Anežka-I želatina má duši!
Konupková Anežka-Cukrová duha
Konupková Eliška-Vesmír z kapky laku
Houdková Sandra-Vodní Zrdcadlo
Houdková Sandra-Barevné Bubliny
Reisnerová Martina-Magnézium
Reisnerová Martina-Bublina
Reisnerová Martina-Graffiti
Vedrová Tereza-Síla oleje a vody
Vedrová Tereza-Jablka a rajčata- kouzlo ethylenu
Slavík Jakub-Co dokáže příroda
Skleničková Kateřin-Ledový list (Leaf of ice)
Skleničková Kateřina-Studený plamen (Cold flame)
Černá Jitka-Stěna z bublin
Černá Jitka-Kapka rosy
Belloň Tomáš-Ping Pong
Belloň Tomáš-X-MIX
Belloň Tomáš-Medové potěšení
Chromčáková Kateřina-Magia ragnatela
Dotek atomu
Doleželová Anežka-DNA 1
Zehnálková Martina-Barevná křehkost

5. ročník fotosoutěže (2014)

Konupková Anežka Narozeninová plamenová zkouška
Lipovský Václav Barvičky!!!
Konupková Anežka Sacharidy - Medová krása
Konupková Anežka Tuky - Olejová slunečnice
Konupková Eliška Měsíce v hrnku
Lipovský Václav Drops on umbrella
Lipovský Václav Posviťme si na to
Lipovský Václav Víš ty vůbec, co to tu hoří
Černá Jitka Jinovatka
Černá Jitka Mýdlové bubliny
Černá Jitka Kapičky rosy
Černá Jitka Čtyřlístek v ledu
Pavlíková Luisa Bez práce není med na koláče
Pavlíková Luisa Tekuté zlato
Pavlíková Luisa Vykřičení
Skočdopole Jan Chemie v každodenním životě I
Vítěz starší kategorie - Skočdopole Jan Chemie v každodenním životě II
Vítězka mladší kategorie - Černá Jitka Naftová studánka
Belloň Tomáš Hra na honěnou
Belloň Tomáš Já tě vidím
Belloň Tomáš Světlušky
Drunecka Barbora BOOOM! N°2

4. ročník fotosoutěže (2013)

Help Kateřina Boukalová
Lesk bohatství, J. Zwyrtková
Nejen zmrazená směs smetany... Lenka Brucknerová
I květy mohou vylučovat látky Vlaďka Horáková
Modern technology Kateřina Boukalová
Koroze Filip Kuba
Limonádový oxid Anežka Konupková
Mrazík Křivánková Sára
H2O Filip Kuba
Vysloužilá kádinka, J. Zwyrtková
Utajený var - noční můra chemiků Tomáš Belloň
Stvoření plamene zmrazené v čase Dominik Schneider
sklo nebo čirá bílkovina Monika Rozkydálková
E901 Anežka Konupková
Chemie skrytá v žahavých chloupích kopřivy L. Brucknerová
Co ukrývá propiska Tomáš Belloň
Duhový výběr, J. Zwyrtková
Free
Být či nebýt Tomáš Belloň

3. ročník fotosoutěže (2012)

Když voda kapku vody uvězní Tomáš Belloň
JARový sen Anežka Konupková
Jiří Klepek Obyčejná voda v pevném skupenství a večerní slunce
Pevné skupenství H2O Hana Kubátová
Ranní rosa Hana Kuželová
Vodní diamant Tomáš Belloň
sirup_s_trochou_optiky
priprava_perniku
barevna_chemie
Barevný svět chemie D. E. Moravec
Antonín Šmíd Industriální odpoledne 2
Antonín Šmíd Industriální odpoledne 1
Anežka Konupková Hmyzí chemie
Bílek Lenka Koupilová
landmannalaugar-pano2 David Lukáč

2. ročník fotosoutěže (2011)

Šárka Jeníková Pestrost
Anežka Konupková Fotosyntéza
Anežka Konupková I jedna kapka stačí
Anežka Konupková Kouzlo Orientu
Anežka Konupková NaCl
Aneta K. Lesná Emulze a homogenní roztok
Aneta K. Lesná Led a sůl
Aneta K. Lesná Oheň
Aneta K. Lesná Voda a mléko
Aneta K. Lesná Vosk a voda
Anna Červenková Chemie dvojího typu - přírodní x umělá
Anna Červenková Chemie podzimu
Anna Červenková Jemné přírodní vlákno
Anna Kučerová Rozlitý lak na nehty
Edward Moravec BIOvoda
Edward Moravec Chemická krása
Edward Moravec Chemický odraz
Edward Moravec Kontrast
Edward Moravec Kvašení jedním okem
Gabriela Pitrová Ani technika by nebyla nic bez světla chemie
Gabriela Pitrová I ta nejjasnější hvězda není tak silná jako lucerna svítící vedle nás
Gabriela Pitrová I v té největší tmě si musíme najít své světlo
Gabriela Pitrová Když nevidíme světlo, naše duše umírá
Gabriela Pitrová Manipulujeme s mnoha silami, ale tu nejmocnější stejně neovládneme - Slunce
Hana Kuželová Jak nám stávkovala pračka
Hana Kuželová Všichni je známe, všichni je užíváme
Hana Kuzelová - mňam, lentilky
Jiří Klepek Železná chemie
Jiří Klepek Chemie mezi námi
Jiří Klepek Chemie zbarvuje západ slunce
Kamila Otipková Řezání Mischmetalu
Lenka Kadeřábková Barevná vánoční atmosféra
Lenka Kadeřábková Krása k udivení, ale bez života
Lenka Kadeřábková Proces vybarvování
Lenka Kadeřábková Tajemná magie
Lenka Kadeřábková Vymetená obloha
Lucie Grebíková Chemie umělkyně
Lucie Grebíková Moderní potravinířská chemie Za málo peněz hodně muziky
Lucie Grebíková Pozitivní vliv chemie na astma a alergie
Lucie Grebíková Ty mi dáváš kyslík, já tě budu chránit 2
Lucie Grebíková Ty mi dáváš kyslík, já tě budu chránit
Luisa Pavlíková Žárovka
Luisa Pavlíková Kniha
Luisa Pavlíková Pavučina
Luisa Pavlíková Svíčka
Luisa Pavlíková Vlákno
Matěj Msliveček Sejměme to z rukou!
Matěj Mysliveček Produktové trávení č 1
Matěj Mysliveček Produktové trávení č 2
Matěj Mysliveček Produktové trávení č 3
Radka Staňková Ach ta láska
Radka Staňková Kouř z vonné tyčinky
Radka Staňková Lom na sklářské písky
Radka Staňková Rezavý železniční vagon
Radka Staňková Skládka v Ďáblicích
Tomáš Belloň Mikrosvět v makrosvětě
Tomáš Belloň Variace na hladině
Veronika Beránková Když se lidé radují
Veronika Beránková Kdyby nebylo chemie, umírali bychom třeba i na obyčejnou chřipku

1. ročník fotosoutěže (2010)

Šárka Jeníková - Barevná zábava s CaCO3
Šárka Jeníková - Pevní skupenství vody
Anežka Konupková H2O vločka
Anna Červenková - Oheň, buřty a tuk
Aranka Hrušková - Lučba napříč světem
Eliška Nosková - Bez vody není život
Eliška Trmalová - UV luminiscence zinkové běloby - 2
Eliška Trmalová 3.+4. UV luminiscence zinkové běloby
Eva Malečková - Za tajemstvím kvašáků
Hana Bouchalova - Barvy
Helena Čermáková - Úhel pohledu
Helena Čermáková - Pokus
Iveta Matoušková - Vášně
Jakub Polánka - Umění je pouze vyjádření osobních pocitů pomocí chemických látek
Jan Jandera - Bezpečná láska
Jana Chalupová - Oheň
Jana Morvcová - Chemie užitečná pro život
Karin Hilliová - Díky chemii může pavouk tkát svou síť
Karin Hilliová - Díky chemii můžeme efektivně čistit (nejen)budovy
Klára Votrubová - Hoření může být i krásné
Klára Votrubová - Nebýt chemických postupů, nebyl by tak odolný materiál
Lucie Wagnerová - Hoření alkoholu
Luisa Pavlíková - Voda
Marie Motzbäuchlová -
Martin Špaček - Mladí a nadějní
Martin Libich - Východ Slunce nad vodojemem Teplice jaro 2010 (2)
Matouš Javůrek - Polední regenrace
Michaela Podlešáková Bubliny pro radost
Miroslava Štinglová - Vodovky s brčky
Petra Dušková - Ohnivá pochodeň
Tereza Fleková - Oheň je živel
Tibor Vocásek - Životodárné aminokyseliny
Tomáš Belloň - Základ všeho
Tomáš Krejčí - Šumák
Veronika Ďuricová - Ametyst
Veronika Vránová - Všímejme si maličkostí

Aktualizováno: 7.4.2022 13:55, Autor: Jan Kříž

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČ: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi