Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Věda a výzkum → Projektové centrum → Kontakty - Projektové centrum
iduzel: 65200
idvazba: 78013
šablona: stranka_submenu
čas: 19.4.2024 17:40:45
verze: 5378
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.150
Obnovit | RAW
iduzel: 65200
idvazba: 78013
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'www.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/veda-a-vyzkum/projektove-centrum/kontakty'
iduzel: 65200
path: 1/4111/942/994/1014/1249/65200
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kontakty - Projektové centrum

Projektové centrum se přestěhovalo!

Naleznete nás v budově ZB, v místnosti Z B1-414c-f

Prorektor pro vědu a výzkum

 

prof. Ing. Pavel Novák, Ph.D.

Kancelář: 

b Paja.Novak@vscht.cz 
e (+420) 220 445 026

e (+420) 737 708 950

Vedoucí Projektového centra

 Sekretariát Projektového centra

 ◳ Zuzka V (jpg) → (výška 215px)

Zuzana Vavreinová

Kancelář: Zikova - 2. patro; místnost 3307

b Zuzana.Vavreinova@vscht.cz 
e (+420) 220 442 630

e (+420) 604 368 419

Metodická podpora - národní poskytovatelé

Iveta Pospíšilová

 

Ing. Iveta Pospíšilová

Projekty TAČR, MPO

Interní systém Granty a Projekty (GaP)

Kancelář: Z B1-414f
b Iveta.Pospisilova@vscht.cz
e (+420) 220 443 232
e (+420) 776 660 220

Hana Malichová

 

Ing. Hana Čadková

Projekty GAČR, MZdr, MZE, MV, MK

Kancelář: Z B1-414f
b Hana.Cadkova@vscht.cz 
e (+420) 220 444 466

 ◳ Ani Ch (jpg) → (výška 215px)

 

Ing. Anna Chmelová

Projekty MŠMT

Kancelář Z B1-414f

b Anna.Chmelova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 301

e (+420) 605 145 229

Metodická podpora - zahraniční poskytovatelé

Karolína Friessová

 

Ing. Karolína Friessová, Ph.D.

Horizon Europe (pilíř II; MSCA PF), Research Funds for Coal and Steel (RFCS) Horizon 2020, EHP a Norské fondy

Kancelář: Z B1-414c

b Karolina.Friessova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 302 

 

 ◳ Výstřižek (jpg) → (originál)

 

Ing. Hana Štěpánková

Horizont 2020, Horizont Europe, Noc vědců

Kancelář: Z B1-414d

b Hana.Stepankova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 210

e (+420) 723 688 066

 ◳ IMG_9708 (jpg) → (výška 215px)

 

Ing. Anna Konecká

Marie Sklodowska-Curie Actions - Postdoctoral Fellowships, Doctoral Networks, Staff Exchanges

Kancelář: Z B1-414c

b  Anna.Konecka@vscht.cz
(+420) 220 444 403

 ◳ Mirka G (jpg) → (výška 215px)

Miroslava Grünwaldt, M.A.

Horizon Europe; Challenge Fund (Czech-UNDP Partnership for SDGs); EIT HEI Initiative

Kancelář: Z B1-414c

b Miroslava.Grunwaldt@vscht.cz 

e (+420) 736 193 929

 ◳ Šárka K (jpg) → (výška 215px)

 

Ing. Šárka Kurdiovská

EIT HEI Intiative, DETECT!

Kancelář: Z B1-414c

b  Sarka.Kurdiovska@vscht.cz
(+420) 776 623 066

 ◳ Ani Ch (jpg) → (výška 215px)

Ing. Anna Chmelová

Visegrádský fond

Kancelář Z B1-414f

b Anna.Chmelova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 301

e (+420) 605 145 229

Operační program Jan Amos Komenský (OP JAK)

  ◳ Nikol P (jpg) → (výška 215px)

Ing. Nikola Pechoušková 

Realizace OP JAK Špičkový výzkum

Kancelář: Z B1-414c

b  nikola.pechouskova@vscht.cz
(+420) 730 175 855

 ◳ Andy K (jpg) → (výška 215px)

 

Ing. Bc. Anna Knaislová, Ph.D.

Mobilitní projekty

Kancelář: Z B1-414c

 Anna.Knaislova@vscht.cz
(+420) 721 624 693

Ing. et.Ing. Petra Goluchová, Ph.D.

Mezinárodní projekty a projekty OP JAK

Kancelář: Z B1-414c

 Petra.Goluchova@vscht.cz
(+420) 603 472 897

 ◳ Daniel K (jpg) → (výška 215px)

Daniel Kwoczynski

Mobilitní projekty, OP JAK, Chemfells

Kancelář: Z B1-414c

 Daniel.Kwoczynski@vscht.cz
(+420) 736 193 966

 ◳ Petra K (jpg) → (výška 215px)

Mgr. Petra Kinzlová

OP JAK Špičkový výzkum (ECO&Stor), OP JAK Učitelství, Fond Dagmar Procházkové

Kancelář: Z B1-414c

 Petra.Kinzlova@vscht.cz
(+420) 604 627 291

Ing. Markéta Křehnáčová ◳ Markéta K (jpg) → (výška 215px)

OP JAK Špičkový výzkum

Kancelář: Z B1-414c

b Marketa.Krehnacova@vscht.cz 

e (+420) 736 193 850

Fakultní projektová podpora

 ◳ Petra Stočesová (jpg) → (originál)

 

Ing. Petra Stočesová

Fakulta technologie ochrany prostředí

Kancelář: Z B1-414c

b Petra.Stocesova@vscht.cz 

e (+420) 736 193 966

 ◳ Romana Bocková - upraveno (jpg) → (výška 215px)

 

Ing. Romana Bocková

Fakulta chemické technologie a Fakulta potravinářské a biochemické technologie

Kancelář: Z B1-414c

b Romana.Bockova@vscht.cz 

e (+420) 604 879 399

 ◳ Anna Keprtová (jpg) → (originál)

Ing. Markéta Křehnáčová

Fakulta chemicko-inženýrská

Kancelář: Z B1-414c

b Marketa.Krehnacova@vscht.cz 

e (+420) 736 193 850

Barbora Pábelová (hlavní kontakt), Anastasija Chudomelová, Jakub Halbrštát

Fakulta chemické technologie

Kancelář: Z B1-414c

b (hlavní kontakt) pabelovb@vscht.cz

b sergunin@vscht.cz

b halbrstj@vscht.cz

Dioscuri

 ◳ Andy K (jpg) → (výška 215px)

 

Ing. Bc. Anna Knaislová, Ph.D.

Kancelář: Z B1-414c

 Anna.Knaislova@vscht.cz
(+420) 721 624 693

Aktualizováno: 4.3.2024 10:28, Autor: Jakub Halbrštát

KONTAKT

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČ: 60461373
DIČ: CZ60461373

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace

Mapa webu
Sociální sítě
zobrazit plnou verzi