Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Věda a výzkum → Projektové centrum → Kontakty - Projektové centrum
iduzel: 65200
idvazba: 78013
šablona: stranka_submenu
čas: 5.10.2022 23:58:22
verze: 5160
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Server: 147.33.89.153
Obnovit | RAW
iduzel: 65200
idvazba: 78013
---Nová url--- (newurl_...)
domena: 'www.vscht.cz'
jazyk: 'cs'
url: '/veda-a-vyzkum/projektove-centrum/kontakty'
iduzel: 65200
path: 1/4111/942/994/1014/1249/65200
CMS: Odkaz na newurlCMS
branch: trunk
Obnovit | RAW

Kontakty - Projektové centrum

Projektové centrum se přestěhovalo!

Naleznete nás v budově ZB, v místnosti Z B1-414c-f

Prorektor pro vědu a výzkum

 

prof. Dr. Ing. Dalibor Vojtěch

b Dalibor.Vojtech@vscht.cz 
e (+420) 220 444 290

e (+420) 733 690 645

Vedoucí Projektového centra

Hana Štěpánková

 

Ing. Hana Štěpánková

Kancelář: Z B1-414d

b Hana.Stepankova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 210

e (+420) 723 688 066

Metodická podpora - národní poskytovatelé

Iveta Pospíšilová

 

Ing. Iveta Pospíšilová

Projekty TAČR, MPO

Interní systém Granty a Projekty (GaP)

Kancelář: Z B1-414f
b Iveta.Pospisilova@vscht.cz
e (+420) 220 443 232
e (+420) 776 660 220

Hana Malichová

 

Ing. Hana Čadková

Projekty GAČR, MZdr, MZE, MV, MK

Kancelář: Z B1-414f
b Hana.Cadkova@vscht.cz 
e (+420) 220 444 466

 ◳ Anna Chmelová edit (jpg) → (výška 215px)

 

Ing. Anna Chmelová

Projekty MŠMT

Kancelář Z B1-414f

b Anna.Chmelova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 301

e (+420) 605 145 229

Metodická podpora - zahraniční poskytovatelé

Karolína Friessová

 

Ing. Karolína Friessová, Ph.D.

Horizon Europe, Horizon 2020, Marie Sklodowska-Curie Actions, EHP a Norské fondy; projekt KOMPAS

Kancelář: Z B1-414c

b Karolina.Friessova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 302 

e (+420) 736 193 868

 ◳ Výstřižek (jpg) → (originál)

 

Miroslava Grünwaldt, M.A.

Horizon Europe; Challenge Fund (Czech-UNDP Partnership for SDGs); EIT HEI Initiative; projekt KOMPAS

Kancelář: Z B1-414c

b Miroslava.Grunwaldt@vscht.cz 

e (+420) 736 19 39 29

 ◳ Anna Chmelová edit (jpg) → (výška 215px)

 

Ing. Anna Chmelová

Visegrádský fond

Kancelář Z B1-414f

b Anna.Chmelova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 301

e (+420) 605 145 229

 

Ing. Anna Konecká

Marie Sklodowska-Curie Actions - Postdoctoral Fellowships, Doctoral Networks, Staff Exchanges; projekt KOMPAS

Kancelář: Z B1-414c

b  Anna.Konecka@vscht.cz
(+420) 220 444 403

Operační program Jan Amos Komenský (OP JAK)

 

Mgr. Petra Seidlová

Koordinátorka projektů výzvy Špičkový výzkum

Kancelář: Z B1-414c

 Petra1.Seidlova@vscht.cz
(+420) 777 798 397

 

Ing. Jana Tomášková

Koordinátorka projektů výzvy Špičkový výzkum

Kancelář: Z B1-414c

Jana.Tomaskova@vscht.cz

(+420) 220 443 403

(+420) 724 535 143

 

Ing. Anna Konecká

Mobilitní projekty

Kancelář: Z B1-414c

b  Anna.Konecka@vscht.cz
(+420) 220 444 403

 ◳ Knaislová_Anna (jpg) → (výška 215px)

 

Ing. Bc. Anna Knaislová, Ph.D.

Mobilitní projekty

Kancelář: Z B1-414c

 Anna.Knaislova@vscht.cz
(+420) 721 624 693

Fakultní projektová podpora

 ◳ Lenka Kristýna Krouzová (jpg) → (originál)

 

Ing. Lenka Kristýna Krouzová, Ph.D.

Fakulta chemické technologie

Kancelář: Z B1-414c

b Lenka.Kristyna.Krouzova@vscht.cz 

e (+420) 736 193 995

 ◳ Petra Stočesová (jpg) → (originál)

 

Ing. Petra Stočesová

Fakulta technologie ochrany prostředí

Kancelář: Z B1-414c

b Petra.Stocesova@vscht.cz 

e (+420) 736 193 966

 ◳ Romana Bocková - upraveno (jpg) → (výška 215px)

 

Ing. Romana Bocková

Fakulta potravinářské a biochemické technologie

Kancelář: Z B1-414c

b Romana.Bockova@vscht.cz 

e (+420) 604 879 399

 ◳ Anna Keprtová (jpg) → (originál)

 

Mgr. Anna Keprtová

Fakulta chemicko-inženýrská

Kancelář: Z B1-414c

b Anna.Keprtova@vscht.cz 

e (+420) 736 193 850

Dioscuri

 ◳ Knaislová_Anna (jpg) → (výška 215px)

 

Ing. Bc. Anna Knaislová, Ph.D.

Kancelář: Z B1-414c

 Anna.Knaislova@vscht.cz
(+420) 721 624 693

Spolupráce ve VaVaI v rámci EU

Marie Kolmanová

 

Ing. Marie Kolmanová

Projekt KOMPAS

b Marie.Kolmanova@vscht.cz

 Sekretariát Projektového centra

Hana Štěpánková

 

Zuzana Vavreinová

Kancelář: Zikova - 2. patro; místnost 3307

b Zuzana.Vavreinova@vscht.cz 
e (+420) 220 446 230

e (+420) 604 368 419

Aktualizováno: 14.9.2022 12:03, Autor: Miroslava Grünwaldt

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČ: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi