Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Věda a výzkum
iduzel: 1014
idvazba: 4650
šablona: stranka_submenu
čas: 16.7.2020 17:45:47
verze: 4671
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Věda a výzkum

Lidé 

Prorektor pro vědu a výzkum
prof. Dr. Ing. Dalibor Vojtěch
b dalibor.vojtech@vscht.cz

e (+420) 220 443 215
e (+420) 733 690 645

Zuzana Vavreinová

Sekretariát

Kancelář: B05   
b Zuzana.Vavreinova@vscht.cz 
e (+420) 220 446 230

 

Oddělení transferu technologií


Zajišťuje transfer technologií, ochranu duševního vlastnictví a spolupráci s průmyslem.

Kateřina Kovaříčková

Ing. Kateřina Kovaříčková 

Ochrana duševního vlastnictví

Mateřská dovolená

Kancelář: B07
b Katerina.Kovarickova@vscht.cz
e (+420) 220 444 356

Ing. Julie Levková

Kancelář: B07

b Julie.Levkova@vscht.cz
e (+420) 220 444 356

 

Oddělení pro vědu a výzkum


Zajišťuje administrativu českých a zahraničních vědeckých grantů a projektů a doktorských studií, řeší vlastní projekty.

Hana ŠtěpánkováPověřená vedením VaV 

Konzultantka mezinárodních projektů VaV, operační programy, projekt KOMPAS

Ing. Hana Štěpánková

Kancelář: B09

b Hana.Stepankova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 210

Veronika PopováDoktorské studium a granty IGA,
habilitace, jmenovací řízení

Mgr. Veronika Popová 
Kancelář: B07 

b Veronika.Popova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 806    

Iveta PospíšilováProjekty TAČR, ESF, smluvní vztahy
Ing. Iveta Pospíšilová

Kancelář: B05

b Iveta.Pospisilova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 232
Hana MalichováAdministrace českých projektů VaVaI (GA ČR, ministerstva)
Ing. Hana Čadková
 
Kancelář: B05

b hana.cadkova@vscht.cz 
e (+420) 220 444 466

Karolína FriessováKonzultantka mezinárodních projektů VaV, Norské fondyprojekt MŠMT EUPRO II  KOMPAS

Ing. Karolína Friessová, Ph.D.

Kancelář: B09

b Karolina.Friessova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 210    

Kurova_foto (výška 215px)Konzultantka mezinárodních projektů VaV, projekty KOMPAS a CHEMFELLS4UCTP

Mgr. Marika Kůrová

Kancelář: B09
 (+420) 220 443 403
b  Marika.Kurova@vscht.cz

Konzultantka mezinárodních projektů VaV, mobilitní projekty CHEMFELLS II, CHEMFELLS III, ChemJets 2

Ing. Anna Konecká

Kancelář: B09
 (+420) 220 444403
b  Anna.Konecka@vscht.cz

Konzultantka mobilitního projektu CHEMFELLS IV

Ing. Anna Knaislová

Kancelář: B09
 (+420) 220 443210
b  Anna.Knaislova@vscht.cz

Marie KolmanováIng. Marie Kolmanová

Částečný úvazek v projektu KOMPAS
Spolupráce ve VaVaI v rámci EU
b 
Marie.Kolmanova@vscht.cz

 

Aktualizováno: 17.6.2020 14:30, Autor: Oddělení pro Vědu a výzkum

Podpora vědcům

Intranet Oddělení VaV j

Projekty EUPRO II
KOMPAS
DELEGÁTI
GENDER 
PIC VŠCHT Praha je 999867853

×

Pro veřejnost

×


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi