Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Věda a výzkum
iduzel: 1014
idvazba: 4650
šablona: stranka_submenu
čas: 30.11.2021 12:00:10
verze: 5002
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Věda a výzkum

Lidé 

0009__C8vPKjkyOzkjPjcx5_BKBQ0Thfw0BUtNAA (originál)

Prorektor pro vědu a výzkum
prof. Dr. Ing. Dalibor Vojtěch
b dalibor.vojtech@vscht.cz

e (+420) 220 444 290
e (+420) 733 690 645

Zuzana Vavreinová

Sekretariát

Kancelář: B04  
b Zuzana.Vavreinova@vscht.cz 
e (+420) 220 446 230

 Projektové centrum


Zajišťuje administrativu českých a zahraničních vědeckých grantů a projektů, řeší vlastní projekty.

Hana Štěpánková

Pověřená vedením VaV 

Konzultantka mezinárodních projektů VaV, operační programy, projekt KOMPAS

Ing. Hana Štěpánková

Kancelář: B09

b Hana.Stepankova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 210

Iveta Pospíšilová

Projekty TAČR, MPO, ESF
Ing. Iveta Pospíšilová

Kancelář: B05

b Iveta.Pospisilova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 232

e (+420) 776 660 220

Hana Malichová

Administrace českých projektů VaVaI (GA ČR, MZE, MZ, MV, MK)
Ing. Hana Čadková
 
Kancelář: B05

b hana.cadkova@vscht.cz 
e (+420) 220 444 466

Administrace českých projektů VaVaI (MŠMT)

Ing. Anna Chmelová

Kancelář B04

b anna.chmelova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 215

Karolína Friessová

Konzultantka mezinárodních projektů VaV, Norské fondyprojekt MŠMT EUPRO II  KOMPAS

Ing. Karolína Friessová, Ph.D.

Kancelář: B09

b Karolina.Friessova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 210 

e (+420) 736 193 868  

Konzultantka mezinárodních projektů VaV, mobilitní projekty CHEMFELLS II, CHEMFELLS III, ChemJets 2

Ing. Anna Konecká

Kancelář: B09

b  Anna.Konecka@vscht.cz
(+420) 220 444 403

Konzultantka mobilitního projektu CHEMFELLS IV

Ing. Anna Knaislová

Kancelář: B09

b  Anna.Knaislova@vscht.cz
(+420) 220 443 210

 ◳ anna (jpg) → (originál)

Projektové centrum - Fakulta chemicko-inženýrská

Mgr. Anna Keprtová

Kancelář: B09

b Anna.Matuskova@vscht.cz 

e (+420) 220 443 403

e (+420) 736 193 850

 ◳ stocesova (jpg) → (originál)

Projektové centrum - Fakulta technologie ochrany prostředí

Ing. Petra Stočesová

Kancelář: B09

b Petra.Stočesová@vscht.cz 

e (+420) 220 443 403

e (+420) 736 193 966

 ◳ Renca (jpg) → (originál)Projektové centrum - Fakulta chemické technologie

Mgr. Renáta Chromcová

Kancelář: B09

b Renata.Chromcová@vscht.cz 

e (+420) 220 443 403

e (+420) 736 193 995

 ◳ Výstřižek (jpg) → (originál)

Projektové centrum - Fakulta potravinářské a biochemické technologie

Miroslava Grünwaldt, M.A.

Kancelář: B09

b Miroslava.Grunwaldt@vscht.cz 

e (+420) 736 193 926

Marie Kolmanová

Ing. Marie Kolmanová

Částečný úvazek v projektu KOMPAS
Spolupráce ve VaVaI v rámci EU
b 
Marie.Kolmanova@vscht.cz

Oddělení pro vědu a výzkum

Oddělení transferu technologií


Zajišťuje agendu doktorských studií, grantů IGA, habilitačních a jmenovacích řízení.

Zajišťuje transfer technologií, ochranu duševního vlastnictví a spolupráci s průmyslem. 

Kateřina Kovaříčková

Pověřená vedením

Ochrana duševního vlastnictví

Ing. Kateřina Kovaříčková 

Kancelář: B07
b Katerina.Kovarickova@vscht.cz
e (+420) 220 444 356

e (+420) 734 783 600

 ◳ Julie foto (jpg) → (originál)

Transfer technologií, spolupráce s průmyslem, Inovační vouchery

Ing. Julie Levková

Kancelář: B07

b Julie.Levkova@vscht.cz
e (+420) 220 444 356

e (+420) 603 270 397

Veronika Popová

Doktorské studium a granty IGA,
habilitace, jmenovací řízení

Mgr. Veronika Popová 
Kancelář: B07 

b Veronika.Popova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 806 

e (+420) 733 690 714   

 

               

 ◳ 220 (jpg) → (originál)

Doktorské studium a granty IGA,

habilitace, jmenovací řízení

Bc. Milena Losmanová

Kancelář: B07

b Milena.Losmanova@vscht.cz 

e (+420) 220 443 806

HR Award

PhDr. Alena Tříšková

Kancelář: S09

b Alena.Triskova@vscht.cz 

e (+420) 220 443 675

 

Aktualizováno: 25.11.2021 10:21, Autor: Oddělení pro Vědu a výzkum


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi