Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Věda a výzkum
iduzel: 1014
idvazba: 4650
šablona: stranka_submenu
čas: 26.9.2017 02:20:09
verze: 3813
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Věda a výzkum

Lidé 

 Pavel Kotrba

Prorektor pro vědu a výzkum
prof. Ing. Pavel Kotrba, Ph.D. 
b  pavel.kotrba@vscht.cz  
e (+420) 220 443 215

 

Oddělení transferu technologií


Zajišťuje transfer technologií, ochranu duševního vlastnictví a spolupráci s průmyslem.

 Radka Bartošová

Radka Bartošová, BSc.

Podpora komercializace a spolupráce s průmyslem
b
Radka.Bartosova@vscht.cz

e (+420) 220 444 356

 Kateřina Kovaříčková

Ing. Kateřina Kovaříčková 

Ochrana duševního vlastnictví
b Katerina.Kovarickova@vscht.cz
e (+420) 220 444 356

 

Oddělení pro vědu a výzkum


Zajišťuje administrativu českých a zahraničních vědeckých grantů a projektů a doktorských studií, řeší vlastní projekty.

 SoWa_Mozga-Tomas_1color_800 (šířka 215px)

Vedoucí oddělení pro vědu a výzkum

Mgr. Tomáš Mozga
b  Tomas.Mozga@vscht.cz 
e +(420) 731 627 974 

 Iveta Pospíšilová

Projekty TAČR, ESF, smluvní vztahy
Ing. Iveta Pospíšilová

b Iveta.Pospisilova@vscht.cz
e (+420) 220 443 232

 Hana Malichová

Administrace českých projektů VaVaI (GA ČR, ministerstva)
Ing. Hana Čadková
 
b hana.cadkova@vscht.cz
e (+420) 220 444 466

 Veronika Popová

Sekretariát, doktorské studium a granty IGA 
habilitace, jmenovací řízení,
Mgr. Veronika Popová
  
b Veronika.Popova@vscht.cz 
e (+420) 220 443 806    

 Hana Štěpánková

Konzultantka mezinárodních projektů VaV, operační programy, projekt KOMPAS 
Ing. Hana Štěpánková

Kancelář: B09

b Hana.Stepankova@vscht.cz
e (+420) 220 443 210

Karolína Friessová

Konzultantka mezinárodních projektů VaV, Norské fondy, projekt MŠMT EUPRO II  KOMPAS
Ing. Karolína Friessová, Ph.D.

Kancelář: B09

b Karolina.Friessova@vscht.cz
e (+420) 220 443 210    

Kurova_foto (výška 215px)

Konzultantka mezinárodních projektů VaV

Mgr. Marika Kůrová

Kancelář: B09
 (+420) 220 443 210
b  Marika.Kurova@vscht.cz

Marie Kolmanová

Ing. Marie Kolmanová

Částečný úvazek v projetu EUPRO II KOMPAS
Spolupráce ve VaVaI v rámci EU
b 
Marie.Kolmanova@vscht.cz

Projekty Oddělení pro vědu a výzkum

Anna Mittnerová

Ing. Anna Mittnerová

projekt 7.RP EU TRIGGER, MŠMT EUPRO II PEDICEV

Kancelář A102b
b Anna.Mittnerova@vscht.cz
e (+420) 220 443 675

Aktualizováno: 21.8.2017 16:08, Autor: Oddělení pro Vědu a výzkum


VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha 2014
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit responzivní verzi