Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
logo VŠCHT
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Úřední deska → Výběrová řízení, kariéra  → Výběrová řízení - akademické pozice
iduzel: 1794
idvazba: 2159
šablona: stranka_submenu
čas: 25.9.2021 10:29:25
verze: 4927
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Výběrová řízení - akademické pozice

Děkan Fakulty potravinářské a biochemické technologie Vysoké školy chemicko-technologické v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení následující pozice na Fakultě potravinářské a biochemické technologie:

 
 

• Odborný/ná asistent/ka v oboru Chemie a analýza potravin na Ústav analýzy potravin a výživy (2x úvazek 1,0)

 
 
Požadavky: 
Ukončené VŠ vzdělání v oboru; vědecká hodnost CSc., Dr. nebo Ph.D. oboru chemie a analýza potravin nebo v příbuzném oboru; pedagogická a odborná aktivita v oblasti chemie analýzy potravin s akcentem na aplikaci pokročilých instrumentálních a statistických metod; praktické zkušenosti v oboru chemie potravin, chemické bezpečnosti potravin, falšování/autentikace potravin, analytické chemie, zvláště se zaměřením na chromatografické a hmotnostně spektrometrické techniky; aplikace statistických metod pro zpracování dat; publikační výstupy dokumentující požadované odborné kompetence; doložitelná odborná spolupráce se zahraničními pracovišti; schopnost samostatné tvůrčí činnosti a interdisciplinární komunikace; pedagogické zkušenosti včetně konzultace kvalifikačních prací vysokoškolských studentů; výborná znalost odborného a obecného anglického jazyka slovem i písmem; odborné předpoklady a připravenost zapojit se do pedagogické činnosti, zejména do výuky vedené v anglickém jazyce.
 
Přihlášky:
Přihlášky společně s životopisem, přehledem dosavadní pedagogické a vědecké činnosti včetně přehledu publikační činnosti a ověřenými doklady o nabytí vědecko-pedagogických titulů a vědeckých hodností doručte nejpozději do 13. 10. 2021 na adresu: VŠCHT Praha, Personální odbor, Technická 3, 166 28  Praha 6 - Dejvice.
 
Přihláška do výběrového řízení musí obsahovat souhlas s poskytnutím osobních údajů v souladu s GDPR.
 
Zveřejněno 13. 9. 2021 

Zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, svůj výslovný souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů poskytnutých Vysoké škole chemicko-technologické v Praze se sídlem Technická 1905/5, 166 28, Praha 5, IČO 60461373, výhradně pro účely související s Vámi projeveným zájmem o zaměstnání na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlašujete, že jsou Vám známa práva, která Vám náleží dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé. Závěrem si Vás dovolujeme ubezpečit, že dodržujeme etické principy i platné právní předpisy upravující ochranu osobních údajů a že Vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.

Aktualizováno: 13.9.2021 09:38, Autor: Výběrová řízení

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi