Prosím čekejte...
Nepřihlášený uživatel
Nacházíte se: VŠCHT Praha  → Úřední deska → Výběrová řízení, kariéra  → Výběrová řízení - akademické pozice
iduzel: 1794
idvazba: 2159
šablona: stranka_submenu
čas: 24.1.2020 05:30:50
verze: 4633
uzivatel:
remoteAPIs:
branch: trunk
Obnovit | RAW

Výběrová řízení - akademické pozice


 

Rektor Vysoké školy chemicko-technologické v Praze vypisuje výběrové řízení na obsazení následujících pozic na Ústavu učitelství a humanitních věd:


• Profesor/ka nebo docent/ka nebo odborný/ná asistent/ka na Ústav učitelství a humanitních věd – výuka předmětů pedagogických a psychologických, sociologie, IT, odborná činnost


Požadavky pro profesory:
Jmenování profesorem, vědecká hodnost CSc., DrSc., DSc., Dr. nebo Ph.D., vysokoškolská pedagogická praxe a publikační činnost v oboru, odborná a odborně-společenská činnost v oboru, zkušenost s řešením projektů, schopnost vést výuku v anglickém/cizím jazyce výhodou, bezúhonnost.

Požadavky pro docenty:
Habilitace, vědecká hodnost CSc., DrSc., DSc., Dr. nebo Ph.D., vysokoškolská pedagogická praxe a publikační činnost v oboru, odborná a vědecko-výzkumná činnost v oboru, zkušenost s řešením projektů, schopnost vést výuku v anglickém jazyce výhodou, bezúhonnost.

Požadavky pro odborné asistenty:
Ukončené VŠ vzdělání, vědecká hodnost CSc., Dr., Ph.D., PhDr. nebo MSc., 3 roky praxe v oboru, vysokoškolská pedagogická praxe a publikační činnost v oboru, odborná a vědecko-výzkumná činnost v oboru, zkušenost s řešením projektů, schopnost vést výuku v anglickém jazyce výhodou, bezúhonnost.

Výše úvazku 0,5 až 1,0; termín nástupu dohodou.

Přihlášky:
Přihlášky (formou průvodního dopisu s jasnou identifikací konkrétního VŘ a také uchazeče) společně se strukturovaným životopisem, s přehledem dosavadní pedagogické, odborné a publikační činnosti, s úředně ověřenými kopiemi dokladů o vzdělání a o nabytí akademických titulů a výpisem z rejstříku trestů (ne starší než 3 měsíce) doručte nejpozději do 17. 2. 2020 na adresu VŠCHT Praha, Personální odbor, Technická 3, 166 28  Praha 6.
Přihláška zároveň musí obsahovat kontakt (mail, telefon) a písemný souhlas s poskytnutím osobních údajů uchazeče pro zpracování v rámci tohoto výběrového řízení.

Zveřejněno 17. 1. 2020

  

 

Zasláním Vašeho životopisu udělujete, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, svůj výslovný souhlas se shromažďováním a zpracováním Vašich osobních údajů poskytnutých Vysoké škole chemicko-technologické v Praze se sídlem Technická 1905/5, 166 28, Praha 5, IČO 60461373, výhradně pro účely související s Vámi projeveným zájmem o zaměstnání na Vysoké škole chemicko-technologické v Praze, a to v rozsahu nezbytném pro průběh výběrového řízení. Tento souhlas platí až do jeho odvolání písemnou formou, nejdéle však po dobu 1 roku od jeho zaslání. Současně s tím prohlašujete, že jsou Vám známa práva, která Vám náleží dle příslušných ustanovení zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, a že všechny Vámi uvedené údaje jsou pravdivé. Závěrem si Vás dovolujeme ubezpečit, že dodržujeme etické principy i platné právní předpisy upravující ochranu osobních údajů a že Vaše osobní údaje neposkytneme třetí straně.

Aktualizováno: 21.1.2020 09:00, Autor: Výběrová řízení

VŠCHT Praha
Technická 5
166 28 Praha 6 – Dejvice
IČO: 60461373
DIČ: CZ60461373

Datová schránka: sp4j9ch

Copyright VŠCHT Praha
Za informace odpovídá Oddělení komunikace, technický správce Výpočetní centrum

VŠCHT Praha
na sociálních sítích
zobrazit plnou verzi